• شنبه, ۶ بهمن ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۰۸:۱۱
  • شناسه خبر: 2114
امام‌جمعه ارومیه: مسئولان مقابل توطئه و کارشکنی‌های دولت‌های غربی به ویژه آمریکا ایستادگی کنند

امام‌جمعه ارومیه گفت: بر تمام مسئولان و مردم وظیفه است تا در مقابل توطئه و کارشکنی‌های دولت‌های غربی به ویژه آمریکا ایستادگی کنند.

امام‌جمعه ارومیه: مسئولان مقابل توطئه و کارشکنی‌های دولت‌های غربی به ویژه آمریکا ایستادگی کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدمهدی قریشی ظهر امروز در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: در مورد فیلترینگ موضوعات بسیاری توسط مسئولان ارائه می‌شود. نخست باید مقدمات و زیرساخت‌های راه اندازی شبکه ملی اطلاعات تأمین شده و سپس موضوع فیلترینگ مطرح شود.

وی خاطرنشان کرد: هیچ فرد و خانواده‌ای دوست ندارد که فرزندش در فضای مسموم مجازی که امروز به راحتی در دست همگان قرار دارد باشد و در بحث فیلترینگ نخست باید مقدمی چینی شده و زیرساخت‌ها تأمین شود.

امام جمعه ارومیه با بیان این که فضای مجازی نقش به سزایی در وقوع طلاق دارد، یادآور شد: فضای مجازی که یک نوع فضای حقیقی است به نوبه خود سبب بسیاری از معضلات می‌شود که طلاق و فروپاشی خانواده یکی از موارد بسیار آن است.

وی با اشاره به این که بر همگان واجب است در مراسم‌های دهه فجر حضور داشته باشیم تصریح کرد: بر تمام مسئولان و مردم وظیفه است تا در مقابل توطئه و کارشکنی‌های دولت‌های غربی به ویژه آمریکا ایستادگی کنند و در این میان مسئولان باید محورهای اصلی پیشرفت‌های نظام اسلامی را برای مردم نمایش دهند.

قریشی با بیان این که ۲۲ بهمن ماه باید نماد عزت و استقلال کشورمان باشد عنوان کرد: تأکیدهای مقام معظم رهبری در مورد پیشرفت علمی در مراکز علمی، آموزشی و دانشگاهی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد چرا که دنیا به سمت یادگیری و افزایش آگاهی می‌رود از این رو ما نیز باید همگام با همه پیش برویم و بر همگان واجب است به توصیه‌های غربی‌ها توجه نکنند.دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • آخرین اخبـار
  • پربازدیدترین ها
گیشه روزنامه
نظرسنجی و بایگانی