» اجتماعی » اتاق تعاون آذربایجان غربی در آستانه تعطیلی قرار گرفت
اجتماعی - اخبار استان - پیشخوان
 رئیس اتاق تعاون آذربایجان غربی:

اتاق تعاون آذربایجان غربی در آستانه تعطیلی قرار گرفت

تیر 7, 1402 40

 رئیس اتاق تعاون آذربایجان غربی گفت: اتاق تعاون آذربایجان غربی در آستانه تعطیلی قرار گرفته است؛ بنابراین از اعضای کارگروه توسعه صادرات کشور دعوت می‌شود تا برای حل مشکلات کارگروه توسعه صادرات سفری به شهرستان ارومیه داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری حرف رک؛ باقر خلیلی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اتاق تعاون آذربایجان غربی در آستانه تعطیلی قرار گرفته است؛ بنابراین از اعضای کارگروه توسعه صادرات کشور دعوت می‌شود تا برای حل مشکلات کارگروه توسعه صادرات سفری به شهرستان ارومیه داشته باشند.

وی هدف خود را از دعوت اعضای کارگروه توسعه صادرات کشور به ارومیه را حل مشکلات کارگروه توسعه صادرات استان عنوان کرد و گفت: دبیرخانه کارگروه توسعه صادرات استان قادر به تشکیل جلسات و حل مشکلات نبوده و دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌ها در این کارگروه رعایت نمی شود.

وی افزود: نداشتن قدرت تحلیل و تصمیم‌گیری صمت در کارگروه توسعه صادرات استان موجب می‌شود بخش تعاون از فعالیت‌های اقتصادی در آستانه حذف‌شدن قرار بگیرد.

رئیس اتاق تعاون آذربایجان غربی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه《بنده اعتقاد زیادی به تعاونی‌ها دارم》اظهار کرد: این درحالی است که تلاش‌های انجام‌گرفته توسط اتاق تعاون برتر ملی کشور برای دستیابی به سهم بخش تعاون از اقتصاد جمهوری اسلامی ایران در این استان بی‌نتیجه بماند.

وی اظهار امیدواری کرد که حضور اعضای کارگروه توسعه صادرات کشور در ارومیه بتواند مشکلات مدیریتی و تصمیم‌گیری در بخش اقتصادی در این استان مرزی با مرزهای طولانی و سه کشور را مرتفع ساخته و سهم آذربایجان غربی در صادرات و سهم بخش تعاون از اقتصاد در جایگاه واقعی قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×