تازه های خبر
درخشان:

از بازی‌کردن باهویی تعجب کردم/ بازگشت برانکو به نفع پرسپولیس نیست

آذر 8, 1402 ۰:۰۵ ق٫ظ زمان مطالعه: 1 1 00

پیش‌کسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من با نظر برخی از پیش‌کسوتان پرسپولیس موافق هستم که نبیل باهویی نمی‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار حرف رک، در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل النصر عربستان اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس شانس خوبی برای پیروزی در این دیدار داشت. النصر فرصت برد را به پرسپولیس داده بود اما متأسفانه نگاه بازیکنانی که در زمین حضور داشتند تساوی خارج از خانه بود. فکر می‌کنم همه اعضای پرسپولیس به‌تساوی راضی بودند اما این کار شانس صعود این تیم را سخت می‌کند. اگر بازیکنان تلاش بیشتری می‌کردند شک نکنید می‌توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. در بازی هم موقعیت‌های خوبی داشتیم اما متأسفانه به پیروزی نرسیدیم. البته امیدوارم از گروهمان صعود کنیم.

وی درباره نقاط ضعف تیم پرسپولیس تصریح کرد: خط حمله پرسپولیس مشکل دارد و در آمارهای که می‌بینیم درصد گل‌زنی پرسپولیس پایین است. همین مشکل باعث شده که نتوانیم در این چند بازی پیروز میدان شویم در این چند ساله اخیر پرسپولیس در جذب بازیکن خارجی ضعیف عمل کرده و الان هم نتایج آن را می‌بینیم.

سرمربی اسبق پرسپولیس در مورد اینکه سرخ‌پوشان چقدر شانس صعود از گروهشان در لیگ قهرمانان آسیا را دارند، یادآور شد: اگر این بازی را می‌بردیم قطعاً استرس صعود نداشتیم اما متأسفانه با این تساوی باید الدحیل را شکست دهیم. متأسفانه از شانس‌های که داریم نمی‌توانیم به‌خوبی استفاده کنیم. اگر پرسپولیس می‌خواهد صعود کند باید با تمام نفراتش به زمین برود و بازی را در نیمه اول هم به سود خود تمام کند. به نظر من باید ۱۱ بازیکن داخل زمین در این بازی باید جنگنده باشند و از هر موقعیتی به‌خوبی استفاده کنند.

درخشان در خصوص عملکرد ضعیف نبیل باهویی مقابل النصر عربستان، خاطرنشان کرد: من با نظر بعضی از پیش‌کسوتان پرسپولیس مبنی بر اینکه باهویی نمی‌تواند به تیم پرسپولیس کمک کند موافق هستم. واقعاً جای تعجب دارد که یحیی گل محمدی در این بازی مهم به او بازی داده است اما به نظر سرمربی تیم احترام می‌گذارم. شاید او در نبیل باهویی چیزی دیده است.
وی درباره سومین ناکامی رونالدو در باز کردن دروازه علیرضا بیرانوند، اظهار داشت: خدا را شکر بازیکنانی داریم که توانستند رونالدو را مهار کنند تا او نتواند خطری روی دروازه بیرانوند ایجاد کند. نباید از توانایی‌هایی بازیکنان خودمان غافل شویم. بیرانوند هم دروازه‌بان بزرگی است و هر بازیکنی به‌سختی می‌تواند به او گل بزند. من از حضور بیرانوند در پرسپولیس خوشحال هستم و از داشتن چنین بازیکنانی در پرسپولیس افتخار می‌کنم.

پیش‌کسوت پرسپولیس در مورد بازگشت برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس گفت: به نظر من بازگشت برانکو در این مقطع به نفع پرسپولیس نیست و قبلاً هر کاری که می‌توانسته انجام داده و بازگشت او هیچ کمک نمی‌تواند به پرسپولیس کند. به نظر من باید قرارداد یحیی گل محمدی تمدید شود چون فقط او می‌تواند به پرسپولیس کند.

 

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×