» اخبار استان » بوکان »  اشتغال ۱۸۰۰ زندانی در واحدهای تولیدی آذربایجان غربی
بوکان - تیتر یک
 رئیس‌کل دادگستری آذربایجان غربی اعلام کرد:

 اشتغال ۱۸۰۰ زندانی در واحدهای تولیدی آذربایجان غربی

خرداد 26, 1402 10

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: هم اکنون یک هزار و ۸۰۰ نفر زندانی در کارگاه‌های مختلف استان مشغول به کار هستند.

به گزارش حرف رک، ناصر عتباتی در آئین افتتاح مرکز تجمیعی تعویض پلاک خودرو در بوکان با بیان اینکه تلاش برای رفاه مردم یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها است، گفت: نیاز است همه نهادها و ارگان‌ها در راه رفاه مردم به‌ویژه در حوزه کارهای اداری گام بردارند.

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان غربی افزود: اقدامات و کارهای ارزشمندی برای ارائه خدمت به مردم صورت‌گرفته است که یکی از آن‌ها افتتاح مرکز تجمیعی تعویض پلاک در بوکان است.

وی ادامه داد: با افتتاح این مرکز فرصت مناسبی برای ارائه خدمات به شهروندان و ایجاد رضایتمندی که موجب تقویت و افزایش سرمایه‌های اجتماعی می‌شود ایجاد شده است.

عتباتی با اشاره به اینکه درآمد این مرکز صرف خانواده‌های زندانیان بی‌بضاعت می‌شود، تصریح کرد: درآمد این مرکز که توسط انجمن حمایت از زندانیان ایجاد شده، صرف خانواده‌های بی‌بضاعت زندانیان می‌شود و این تفاوت زندانی اسلامی با سایر نظامات حقوقی دنیا است.

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به وضعیت زندان‌های استان، اظهار کرد: هم اکنون یک هزار و ۸۰۰ نفر زندانی در کارگاه‌های مختلف استان مشغول به کار هستندکه این مهم نشان از تدابیر ویژه در حمایت از زندانیان است.

عتباتی به مخلان نظم جامعه نیز هشدار داد و گفت: کسانی که با اقدامات خود امنیت روانی جامعه را بر هم می‌زنند بدانند بی‌تردید با قاطعیت با آنان برخورد خواهد شد و هیچ‌گونه اغماضی در خصوص این افراد وجود نخواهد داشت.

افتتاح مرکز جامع خدمات نقل و انتقال خودرویی در راستای تسهیل خدمت به مردم

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی نیز در این آئین گفت: این مجتمع سومین مرکز جامع خدمات نقل‌وانتقال خودرویی در سطح استان بعد از ارومیه و خوی است که باهدف تسهیل و تسریع در خدمات‌رسانی به شهروندان راه‌اندازی شده است.

افتتاح مرکز تعویض پلاک

سردار رحیم جهانبخش افزود: قبل از افتتاح این مرکز خدمات تعویض پلاک در ۳ نقطه از شهر بوکان ارائه می‌شد که موجبات نارضایتی شهروندان را ایجاد کرده بود براین‌اساس این مرکز افتتاح شد تا این سه‌نقطه تجمیع شود.

وی عنوان کرد: در این مرکز خدمات نقل‌وانتقال خودرو همچون نوبت‌دهی اینترنتی، استعلامات وکالت‌نامه، عوارض شهرداری، دارایی، بازدید خودرو توسط کاردان‌فنی خودرو و تعویض پلاک ارائه خواهد شد.

جهانبخش ادامه داد: بر اساس داده‌ها در بوکان بیش از ۱۳۷ هزار خودرو وجود دارد و سالانه بیش از ۳۰ هزار تعویض پلاک در سطح این شهرستان انجام می‌گیرد.

رئیس پلیس استان خاطر‌نشان کرد: شهروندان خوب بوکان شایسته دریافت بهترین خدمات از سوی تمامی مجموعه‌های خدمات‌رسان از جمله پلیس هستند بر همین اساس و باتوجه‌به نیاز شهرستان، تصمیم گرفتیم با همکاری دادگستری استان این مجتمع را در بوکان ایجاد و راه‌اندازی کنیم.

منبع: کانی پرس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×