پیشخوان - خوی - سیاسی - گفتگو
فرمانده سپاه خوی:

اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون سردار سلیمانی است

دی 14, 1402 ۸:۳۵ ق٫ظ زمان مطالعه: 1 دقیقه 00

فرمانده سپاه خوی گفت: اگر ایران اسلامی امروز در مقابله با استکبار جهانی اقتدار دارد، مدیون در میدان بودن و کار جهادی سردار سلیمانی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری «حرف رک» مصطفی آقائی فرمانده سپاه خوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری «آذرباخیش» ضمن تبریک روز میلاد حضرت زهرا (س)، یاد و خاطره سردار مقاومت حاج‌قاسم سلیمانی را گرامی‌داشت و اظهار کرد: سردار سلیمانی خود را سرباز ولایت می‌دانست و از زمان حضور در عرصه جهاد از ابتدای انقلاب با کار جهادی همواره در میدان بود.

وی تصریح کرد: حاج‌قاسم سلیمانی بعد از تصدی فرماندهی در سپاه قدس نیز برای سامان‌دادن به وضعیت منطقه از جمله نابودی داعش و تقویت جبهه مقاومت در میدان عمل حضور داشت.

فرمانده سپاه خوی با اشاره به رشادت‌های سردار سلسمانی گفت: اگر کشور ایران اسلامی ما اکنون بعد از این‌همه حوادث در دنیا مقابل استکبار جهانی مقتدرانه سربلند ایستاده است، مدیون تدابیر داهیانه رهبر معظم انقلاب و کار میدانی و جهادی سردار سلیمانی این بزرگ‌مرد تاریخ ایران است.

وی با اشاره به اینکه دشمن هم اکنون نیز بعد از حذف فیزیکی سردار نگران مکتب سلیمانی است و همواره برای ازبین‌بردن این مکتب جسارت‌هایی را به این چهره مقدس جهانی می‌کند، ادامه داد: شهادت سردار داغی بر دل ما و کل امت اسلام بود چرا که سردار سلیمانی تنها به ایران تعلق نداشت و امنیتی منطقه و دنیا مدیون این سردار و هم‌رزمانش است.

آقایی بیان کرد: سپاه قدس و جبهه مقاومت به فرماندهی حاج‌قاسم ریشه داعش آن غده منحوس در منطقه را خشکاند و اگر این گروه تروریستی از بین نمی‌رفت در کل دنیا دردسرساز می‌شد که نمونه‌هایی از فعالیت داعشی‌ها را در برخی کشورهای اروپایی شاهد هستیم.

فرمانده سپاه خوی با بیان اینکه سردار سلیمانی بر خلاف نظر برخی دولت‌های متخاصم غرب جایگاه خاصی بر دل‌های همه ملت‌های آزاده و حزب‌الله دارد افزود: ارادت مردم ایران، حزب الهی و یا غیر حزب الهی از هر قشری که شاید با دیدنشان انتظار می‌رفت این فرد اصلاً علاقه‌ای به‌نظام ندارد؛ اما در مراسم تشییع حضور داشتند را شاهد بودیم  و لازم به ذکر است که این ابراز ارادت مخصوص ما ایرانی‌ها نبود حتی بودند از مردم منطقه و یا مردمان برخی کشورهای دیگر چه حضوری و چه در فضای مجازی در زمان شهادت سردار عزیز بر این فقدان و شهادت ناراحت بودند.

این مقام نظامی تصریح کرد: دنیا به‌خصوص عاملان جنایت‌کار و مسبب ترور سردار چنین عرض ارادتی را در دنیا برای این عزیز دل‌ها انتظار نداشتند؛ اما با آن تشییع باشکوه  که بعد از تشییع امام خمینی (ره) بی‌نظیر بود همگان در حیرت ماندند؛ زیرا تاریخ دنیا چنینی تشییعی به خود ندیده بود و این یک رمز و رازی داشت که از چشم اهل عمل پوشیده نماند و آن این است باید بدانیم اگر انسانی دنبال تعالی و در خط ولایت با  جهاد فی‌سبیل‌الله در خدمت به مردم و جلب رضای الهی باشد قطعاً خداوند متعال این‌گونه مهرش را در دل‌ها و راهش را مکتبی برای پیروان سعادت قرار می‌دهد.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×