پیشخوان - سیاسی - گفتگو - میاندوآب
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی:

امام خمینی (ره) معمار انقلابی است که دنیا را تکان داد

خرداد 14, 1402 ۱۰:۲۸ ق٫ظ 30

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی(ره) به عنوان معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلابی را رهبری کرد که دنیا را تکان داد و در مقابل طوفان های عظیمی از هجمه های سیاسی، نظامی و فرهنگی دشمنان ایستادگی کرده است.

به گزارش حرف رک، مهدی عیسی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر با تسلیت سالروز ارتحال ملکوتی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: همه ما مدیون امام خمینی (ره) هستیم که با رهبری انقلاب اسلامی به ما عزت بخشید.

نماینده مردم میاندوآب، چهاربرج و باروق در مجلس شورای اسلامی افزود: ما هرچه داریم از رهنمودهای امام خمینی (ره) و هدایتگری‌های ایشان و نفس‌های قدسیه آن سفرکرده داریم.

وی گفت: امام خمینی (ره) به‌عنوان معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی را رهبری کرد که دنیا را تکان داد و در مقابل طوفان‌های عظیمی از هجمه‌های سیاسی، نظامی و فرهنگی دشمنان ایستادگی کرده است.

عیسی زاده تصریح کرد: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، معمار انقلابی بود که دیوار انقلاب آن در مقابل سیلی از جریانات و اتفاقات محکم و سرپا ایستاده است و امروز همه ما وظیفه داریم پشتیبان و پاسدار آن باشیم.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه امام خمینی (ره)، ایستادگی را به ما آموخت، تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی به برکت تدابیر بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و نیز رهبری‌های داهیانه خلف صالح ایشان، امام خامنه‌ای باصلابت به راه پرفروغ خویش ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×