اخبار استان - پیشخوان - تازه های خبر - میاندوآب

اولین مرکز کشت بافت آذربایجان غربی در میاندوآب احداث می‌شود

اردیبهشت 13, 1402 ۳:۵۷ ب٫ظ 20

به گزارش حرف رک به نقل از زرین خبر، محمدرضا رضایی در حاشیه بازدید از مرکز آموزش و تحقیقات جهاد کشاورزی، گفت: هنرستان شبانه‌روزی کشاورزی میاندوآب پس از احیای پردیس تحقیقات و آموزش کشاورزی شهرستان با همکاری مرکز تحقیقات، جهاد کشاورزی و آموزش‌وپرورش بزرگ‌ترین باغ مادر با وسعت ۳۰ هکتار و اولین مرکز کشت بافت استان ایجاد می‌کند.

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب افزود: این کار باهدف توانمندسازی و آموزش دانش‌آموزان علاقه‌مند به علم روز کشاورزی، ایجاد زمینه اشتغال و درآمد پایدار و کشت و تکثیر محصولات کشاورزی سالم انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه هنرستان کشاورزی، بهترین عامل پیشرفت حوزه کشاورزی و ایجاد درآمد پایدار برای علاقه‌مندان این حوزه است، اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی فضاهای آموزشی، برنامه‌ریزی برای آینده و فردای کشور است.

رضایی تصریح کرد: انتظار داریم مجموعه آموزش‌وپرورش نسبت به اطلاع‌رسانی و آگاهی دانش‌آموزان از مزایای تحصیل در هنرستان کشاورزی قبل از انتخاب رشته تحصیلی اقدام نمایند.

در این بازدید رئیس مرکز تحقیقات، آموزش، ترویج و منابع طبیعی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، معاونت توسعه و برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه میاندوآب و جمعی از روسا و مدیران جهاد کشاورزی و آموزش‌وپرورش شهرستان نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×