» اجتماعی » برخورد جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز در خوی
اجتماعی - اخبار استان - تازه های خبر - خوی

برخورد جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز در خوی

اردیبهشت 11, 1402 70

به گزارش حرف رک به نقل از آذرباخیش ذبیح الله کاظمی روز دوشنبه به همراه اعضای ستاد بازآفرینی شهرستان در بازدید از مناطق حاشیه نشین و محروم شهر افزود: از سال گذشته با تلاش دستگاه‌های خدمات‌رسان و سایر ادارات موفق شدیم تحولی در ستاد بازآفرینی ایجاد و موضوع محرومیت‌زدایی را در برنامه اصلی خود قرار دهیم.

وی ضمن بازدید از مناطق حاشیه‌نشین و محروم خوی اظهار کرد: در حال حاضر چهار منطقه فقیرنشین و محروم در شهرستان شناسایی شده که بایستی حداقل امکانات در این مناطق ایجاد و جوابگوی قسمتی از مطالبات مردم باشیم.

کاظمی ادامه داد: بیشتر مناطق شناسایی شده محروم نیاز بیشتری به توسعه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دارند که در این راستا تلاش هستیم اقداماتی توسط سپاه پاسداران، آموزش‌وپرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی در این منطقه اجرایی شود.

فرماندار خوی: با ساخت‌وسازهای غیرمجاز برخورد می‌شود.

فرمانده ویژه خوی در خصوص عمده مطالبات مردم این مناطق اضافه کرد: جدول‌کشی، آسفالت و زیرسازی معابر، ایجاد فضای سبز، فاضلاب و هدایت آب‌های سطحی از عمده این مطالبات است.

کاظمی یادآور شد: عمده مشکلات مردم در حوزه اداره آب و فاضلاب و شهرداری بود که با هماهنگی صورت‌گرفته و حضور فعال نمایندگان این دستگاه‌ها، مقرر شد ظرف ماه‌های آینده نسبت به رفع مشکلات این منطقه اقدامات لازم انجام شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×