» تازه های خبر » بررسی سقوط مس رفسنجان در دستور کار
تازه های خبر - ورزش
نامه تاج به دادگستری؛

بررسی سقوط مس رفسنجان در دستور کار

خرداد 23, 1403 20

رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به رئیس دادگستری استان کرمان درخواست کرد که موارد مربوط به اتفاقات رخ‌داده در پرونده مس رفسنجان به اطلاع این نهاد برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «حرف‌رک» مهدی تاج در این نامه خواهان آن شده است که موارد مربوط به فساد رخ‌داده در پرونده مس رفسنجان درباره تعداد مسابقات، چگونگی اتفاقات رخ‌داده و نحوه تبانی به‌صورت مشخص به اطلاع فدراسیون برسد.

 گفته می‌شود علت این موضوع، بررسی تعداد امتیازات کسب شده توسط مس رفسنجان است تا بدین ترتیب فدراسیون با آگاهی بیشتری ماجرا را پیگیری کند.

 از جمله مواردی که مطرح شده، احتمال سقوط مس رفسنجان به دسته پایین‌تر است درصورتی‌که به رکن قضایی فدراسیون این موضوع اثبات شود ممکن است مس به دسته پایین‌تر سقوط کند.

اینکه نماینده رفسنجان در فصل 1400-1399 در چند مسابقه به نتیجه رسیده و چند امتیاز از این طریق به دست آورده، کلید ماجراست.

 با تأکید مهدی تاج، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به جد پیگیر موضوع است و رئیس فدراسیون تصریح کرده که باید با خاطیان این ماجرا شدیدترین برخورد صورت گیرد.

 به گزارش تسنیم، پرونده مس رفسنجان مربوط به سالی است که این تیم به لیگ برتر صعود کرد.

 در جریان رسیدگی به این پرونده سهیل مهدی مسئول پیشین کمیته مسابقات سازمان لیگ، فریبرز محمودزاده مسئول وقت لیگ دسته اول و خداداد افشاریان رئیس پیشین کمیته داوران بازداشت شده‌اند.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×