اخبار استان - اقتصادی - پیشخوان
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صمت آذربایجان غربی خبر داد:

برگزاری نمایشگاه بهاره رمضان و نوروز در آذربایجان غربی

اسفند 9, 1402 ۷:۵۵ ق٫ظ 00

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز با کیفیت و قیمت مناسب در ارومیه و میاندوآب خبر داد.

فرهمند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «حرف رک» با اشاره به برپایی نمایشگاه عید اظهار کرد: همه ساله نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالای بهاره در ایام پایانی سال در شهرستان‌هایی که دارای سایت رسمی نمایشگاهی هستند برگزار می‌شود که امسال نیز به مناسبت ضیافت ماه مبارک رمضان و عید نوروز این نمایشگاه‌ها در شهرستان‌های ارومیه و میاندوآب برگزار می‌شوند.

وی افزود: به‌منظور حمایت از واحدهای تولیدی و همچنین واحدهای صنفی توزیعی و تولیدی استان و باهدف عرضه کالاهای باکیفیت و با نازل‌ترین قیمت در این نمایشگاه، جلسات متعددی برگزار و مقرر شد با پیگیری و همکاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت این نمایشگاه به بهترین شکل توسط شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی در ارومیه و میاندوآب برگزار شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صمت آذربایجان غربی عنوان کرد: تخفیف‌های ارائه شده، قیمت مناسب، کیفیت خوب، بازرسی و نظارت بر قیمت و توزیع کالا از مهم‌ترین شاخصه‌های برگزاری این نمایشگاه است.

فرهمند ادامه داد: مکان برگزاری این نمایشگاه در ارومیه در محل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ارومیه واقع در پارک جنگلی ارومیه و در شهرستان میاندوآب در محل سایت نمایشگاهی این شهرستان واقع در خیابان امام (ره) میاندوآب است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به ایجاد بستر لازم جهت عرضه مستقیم کالا در شهرهای فاقد سایت نمایشگاهی افزود: به‌جز ارومیه و میاندوآب در هفت شهرستان با مدیریت اتاق‌های اصناف ۵۶۰ واحد جهت عرضه مستقیم کالا تعیین گردیده است.
فرهمند گفت: ۴۰۰ غرفه در استان فروش فوق‌العاده خواهند داشت که از این تعداد ۱۵۰ غرفه متعلق به واحدهای صنفی و ۲۵۰ غرفه مربوط به فروشگاه‌های زنجیره‌ای است.

وی یادآور شد: نمایشگاه فروش بهاره در ارومیه از ۱۵ تا ۲۱ اسفند در ۲۲۰ غرفه به مدت هفت روز و در شهرستان میاندوآب از ۵ تا ۲۵ اسفند در ۲۰۰ غرفه به مدت ۲۰ روز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برگزار می‌شود. ساعت بازدید از نمایشگاه‌های دیگر شهرستان‌ها هم بدین صورت خواهد بود و فروش فوق‌العاده‌ها هم در تایم کاری اصناف آماده ارائه انواع کالاهای تعیین شده هستند.

فرهمند بیان کرد: انواع کالاهای اساسی و ضروری برای عموم شهروندان از جمله خوراکی‌ها، خواربار، گوشت قرمز و مرغ، لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی، شیرینی و شکلات و آجیل در این نمایشگاه عرضه خواهند شد.

معاون امور بازرگانی صمت استان از واحدهای تولیدی و توزیعی در سطح کشور که توان و ظرفیت شرکت در این نمایشگاه را دارند، دعوت کرد تا در این رویداد اقتصادی و بازرگانی مشارکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه که از ۱۵ اسفند تا ۲۵ اسفند در دو شهرستان برگزار می‌شود، هدف دارد که کالاهای باکیفیت و قیمت مناسب را به مردم عرضه کند.
فرهمند گفت: این نمایشگاه با همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی و اتاق‌های اصناف برگزار می‌شود و تخفیف‌های ویژه‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهد.

وی افزود: در این نمایشگاه، انواع کالاهای اساسی و ضروری برای مردم از جمله خوراکی‌ها، خواربار، گوشت قرمز و مرغ، لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی، شیرینی و شکلات و آجیل عرضه می‌شوند.

فرهمند تأکید کرد: مکان برگزاری این نمایشگاه در ارومیه در پارک جنگلی ارومیه و در میاندوآب در خیابان امام (ره) میاندوآب است و ساعت بازدید از آن از ساعت ۱۶ تا ۲۲ است.

انتهای خبر/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×