تازه های خبر - ورزش

برگزاری کنگره AFC با حمایت از فعالیت‌های فدراسیون فلسطین

اردیبهشت 28, 1403 ۷:۱۵ ق٫ظ 10

سی‌‌و‌چهارمین کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا با حمایت کامل از فعالیت‌های فدراسیون فوتبال فلسطین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «حرف‌رک» به نقل از خبرگزاری تسنیم شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در سی و چهارمین کنگره AFC که روز پنجشنبه در بانکوک برگزار شد، بر حمایت قاطع از فدراسیون فوتبال فلسطین تأکید کرد.
رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا وقتی قدرتمند است که اعضایش قوی هستند و وقتی یکی از آنها آسیب می‌بیند، همه اعضای دیگر آن تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند. کنفدراسیون فوتبال آسیا در کنار اتحادیه فوتبال فلسطین می‌ایستد و ما با آنها در جست‌وجوی راه‌حلی دائمی برای چالش‌هایی که جامعه فوتبال فلسطین با آن روبه‌روست، خواهیم بود. این وظیفه ماست که از اتحادیه فوتبال فلسطین برای تصمیم‌گیری سریع و معنادار که در چارچوب قوانین، مقررات و اساسنامه AFC و فیفا باشد، حمایت کنیم.
شیخ سلمان بر نقش محوری فدراسیون‌های عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا در توسعه جمعی این ورزش در سراسر قاره تأکید کرد.
وی گفت: تعهد ما برای همبستگی و اتحاد با فدراسیون فلسطین قاطعانه است. به‌خاطر این فاجعه جان‌های بسیاری ازدست‌رفته و هواداران زیادی از شادی بازی بزرگ ما محروم شده‌اند. ما باید رویکردی را اتخاذ کنیم که در نهایت از ارزش‌هایی که همه ما آنها را گرامی می‌داریم محافظت و حفاظت کند. اکنون بیش از هر زمان دیگری وظیفه داریم اطمینان حاصل کنیم که بازی زیبای ما همچنان شادی را برای کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند به ارمغان می‌آورد و امیدواریم که فیفا رهبری لازم را در این مواقع بحرانی نشان دهد.
همچنین، شیخ سلمان از فداکاری مثال‌زدنی فدراسیون فوتبال فلسطین در توسعه فوتبال علی‌رغم وجود مشکلات و ناملایمات بسیار تمجید و تأکید کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا به حمایت خود در تمام زمینه‌ها در این باره از این فدراسیون ادامه خواهد داد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×