اجتماعی - ارومیه - پیشخوان

بزرگترین پروژه عمرانی شهرک‌های صنعتی در آذربایجان غربی آغاز شد

اردیبهشت 13, 1402 ۱۰:۰۴ ق٫ظ 40

به گزارش پایگاه خبری حرف‌رک به نقل از اروم‌tv، امیر شهسواری، در این مراسم از اجرای ۴۰ کیلومتر پروژه عمرانی زیرسازی و آسفالت معابر داخلی شهرک صنعتی فاز سه ارومیه خبر داد و اظهار کرد: در راستای اجرای این پروژه ۴۱ هزار متر مکعب مصالح و ۴۰ هزار تن آسفالت‌ریزی انجام خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه اجرای زیرساخت‌ها و پروژه‌های عمرانی از وظایف ذاتی شرکت شهرک‌های صنعتی به منظور تسهیل حضور سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است افزود: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تقویت صنایع کوچک و متوسط و ایجاد شرایط مناسب برای حضور و گسترش شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور افزایش سطح دانش تولید و بهره‌برداری از فناوری برتر در زمینه تولید، اجرا و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با سرعت و دقت و در کمترین زمان انجام می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان غربی گفت: پروژه‌های زیرسازی و آسفالت، تکمیل و تامین شبکه برق و بروزرسانی تصفیه‌خانه صنعتی شماره سه ارومیه با اعتبار ۳۷ میلیارد تومان اجرا می‌شود.

 

شهسوار تصریح کرد: اعتبار اجرای طرح‌های عمرانی شهرک صنعتی شماره سه ارومیه از طرف منابع ملی و استانداری به مبلغ ۳۴ میلیارد تومان اختصاص پیدا کرده و تا چهار ماه آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×