مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی:

بسته جامع سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری آذربایجان‌غربی تدوین می شود

شهریور 25, 1402 10

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی گفت: بسته جامع سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان تدوین می‌شود تا در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری تهران معرفی شود.

به گزارش حرف رک، مرتضی صفری مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگاران گفت: بسته جامع سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان تدوین می‌شود تا در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری تهران معرفی شود.

وی ادامه  داد: همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری تهران یک فرصت عالی برای معرفی ظرفیت‌های استان است که برای این منظور باید دستگاه‌های مختلف نهایت همکاری را با یکدیگر داشته باشند.

وی اضافه کرد: برای آینده استان باید همگی دست در دست هم داده و از ظرفیت‌های زیاد آن به نحو احسن استفاده کرد که در این راه یکی از موانع وجود بروکراسی‌های پیچیده اداری در آذربایجان غربی است که باید رفع شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی ادامه داد: با همکاری و مشارکت مسئولان استانی می‌توان زیرساخت‌های گردشگری متنوع و به‌روز در استان ایجاد کرد تا این استان به یکی از قطب‌های گردشگری تبدیل شود.

صفری اظهار کرد: هر گوشه از استان ظرفیت گردشگری منحصربه‌فرد خود را دارد که باید این ظرفیت‌های بالقوه به بالفعل تبدیل شود که باید از این ظرفیت‌ها بیش‌ازپیش استفاده کرد.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×