اخبار استان - پیشخوان - تازه های خبر - تیتر یک - خوی

تلاش مستمر شهرداری در صدور پروانه ساخت رایگان برای زلزله‌زدگان

اردیبهشت 10, 1402 ۱۱:۵۳ ب٫ظ 40

به گزارش حرف رک حسن نصراله‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار آذرباخیش با اشاره به کیفیت و چگونگی همکاری شهرداری خوی به زلزله‌زدگان شهر فیرورق اظهار کرد: با توجه به اینکه شهر فیرورق دارای شهرداری مجزا است، اما با این حال شهرداری خوی آمادگی خود را اعلام می‌دارد تا در صورت نیاز با هماهنگی ستاد بازسازی در خدمت شهروندان فیرورقی باشیم.

وی افزود: برابر دستور و پیگیری‌های شورای اسلامی شهر، شهرداری خوی از نخستین دقایق زمین لرزه با تشکیل ستاد مدیریت بحران شهری با حضور و ارائه خدماتی از طریق سازمان‌های مربوطه در خصوص خدمات شهری، آتش‌نشانی، ایجاد کمپ و اکنون نیز در حوزه صدور پروانه ساختمانی رایگان و تهیه شن و ماسه برای بازسازی واحدهای تخریبی فعالیت می‌کند و تا پایان بازسازی کامل در خدمت شهروندان خواهد بود.

شهردار خوی با اشاره به رفع صنوف مزاحم در یکی از مناطق شهری تصریح کرد: با توجه به اینکه خرید و فروش در محدوده شهر کاملاً غیرقانونی است و با توجه به گزارش‌های مکرر از خیابان کارگر مبنی بر مرکز خرید و فروش ضایعات در همین منطقه، مراحل پایانی خود را از طریق کمیسیون‌ها سپری کرده و به امید خدا تا دو ماه آینده و با در نظر داشتن منافع هر دو طرف این مشکل حل خواهد شد.

نصراله پور خاطرنشان کرد: سامانه ۱۳۷ مجموعه خدمات شهری شهرداری به صورت شبانه روز آماده دریافت گزارشهای شهروندان است.

وی گفت: مجموعه مدیریت شهری و شهرداری خوی به صورت مستمر در راستای صدور پروانه ساخت رایگان به متراژهای ۱۰۰ مترمربع برای زلزله‌زدگان فعالیت می‌کند.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×