پلدشت

جهاد تبیین، رسالت معلمان در مقابل توطئه های دشمنان است

اردیبهشت 15, 1402 ۳:۵۳ ب٫ظ 20

امام جمعه پلدشت گفت: امروزه معلمان باید با تبیین و بصیرت‌افزایی برای دشمنان نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر‌آب کنند.

به گزارش حرف رک به نقل از آراز سسی،حجت‌الاسلام‌والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه پلدشت با اشاره به اهمیت تقوا، گفت: علم از نشانه‌های انسان باتقوا است، انسان‌های عالم چراغ هدایت بشریت هستند.

امام‌جمعه پلدشت با اشاره به جایگاه معلم، اظهار کرد: امروزه معلمان باید با تبیین و بصیرت‌افزایی برای دشمنان نقشه‌های شوم دشمنان را نقش‌برآب کنند.

وی اظهار کرد: معلمان در واقع سربازان گمنام هستند که در دورترین نقاط مشغول خدمت هستند.

امام‌جمعه پلدشت افزود: زنده کردن احساس هویت ایرانی و اسلامی در دانش‌آموزان رکن اصلی تربیت معلمین باید باشد.

طالبی با تاکید بر اینکه باید دانش‌آموزان را انقلابی، عدالت‌پرور، مؤمن، امیدوار و بانشاط تربیت کرد، گفت: امروزه دشمنان در آموزش پرورش دنبال اجرای سند ۲۰۳۰ هستند که الحمدلله با شکست مواجه می‌شوند.

وی با اشاره به محتوای نامناسب برخی از سریال‌ها، تصریح کرد: برخی از این سریال‌ها همانند فاضلاب در خانه‌ها جاری شده است.

وی با اشاره به شهادت شهید الداغی، اظهار کرد: شهید غیرت که نه طلبه و نه بسیجی بود؛ ولی نشان داد در خون و رگ‌های مردمان ایران خون غیرت جاری است همان‌طور که در تشیع پیکر این شهید والا‌مقام شاهد حضور پرشور مردم بودیم.

امام‌جمعه پلدشت با اشاره به اینکه اجازه نمی‌دهیم امتیازات با بی‌تفاوتی‌ها حذف شود، افزود:کشور به مسئولین جهادی نیاز مبرم دارد، باید در جایگاهی که هستیم شعار دولت انقلابی را محقق کنیم و حق مردم شهرستان پلدشت را بگیریم.

طالبی با اشاره به مخالفت برخی برای حضور شهید گمنام در شهرستان، گفت: درصورتی‌که تمام امورات انجام شد چرا مانع آمدن شهید گمنام به شهرستان شدید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×