امام جمعه پلدشت
پلدشت - پیشخوان - فرهنگی
امام‌جمعه پلدشت:

حجاب باید با زبان هنر ترویج شود

دی 15, 1402 ۲:۱۶ ب٫ظ 10

امام‌جمعه پلدشت گفت: اگر ضررهای بی‌حجابی و ولنگاری و بی‌بندوباری را با زبان هنر و با زبان نرم و دلسوزانه تبیین کنیم، قطعاً بسیاری از بانوان و دختران به اهمیت حجاب پی می‌برند و آن را رعایت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «حرف رک» به نقل از آراز سسی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نمازجمعه پلدشت با اشاره به موضوع حجاب اظهار کرد: محدودیت‌هایی که دین مبین اسلام برای ما در نظر گرفته، هدفش حفظ انسان و کرامت و عزت او و حفظ نسل بشر است.

وی تصریح کرد: اگر ضررهای بی‌حجابی و ولنگاری و بی‌بندوباری را با زبان هنر و با زبان نرم و دلسوزانه تبیین کنیم، قطعاً بسیاری از بانوان و دختران به اهمیت حجاب پی می‌برند و آن را رعایت خواهند کرد.

امام‌جمعه پلدشت اظهار کرد: امربه‌معروف در همه زمینه‌ها از جمله حجاب بر همه ما واجب است و تذکر زبانی اگر به‌دفعات زیاد و از زبان افراد مختلف انجام شود، قطعاً و قطعاً تأثیر مثبت خواهد داشت.

وی افزود: حجاب تنها برای زنان نیست، بلکه موضوع حجاب مسئله‌ای عامل و برای تمام آحاد جامعه است؛ ازاین‌رو هم زنان و هم مردان باید مسئله حجاب را رعایت کنند.

طالبی با اشاره به حادثه تروریستی انفجار کرمان گفت: دشمن امروزه شکست‌های خود را نتیجه تفکر حاج‌قاسم می‌دانند.

وی تصریح کرد: ایران مهد گسترده‌ترین تجمعات محوری و مردمی مراسمات مذهبی در دنیا است.

طالبی اظهار کرد: دشمنان به‌شدت از تفکر حاج‌قاسم عصبانی هستند و این موضوع را در مراسم پیاده‌روی اربعین بارها شاهد بوده‌ایم.

امام‌جمعه پلدشت افزود: پشت پرده عاملان حادثه کرمان طی روزهای آتی تبیین می‌شود.

طالبی به بیان اینکه، پاسخ سخت و سنگینی به عاملان حوادث تروریستی کرمان داده می‌شود، افزود: انتقام حاج‌قاسم در دو سطح تاکتیکی و راهبری است.

وی اظهار کرد: کشورمان مراحل انتقام را هوشمندانه پیش می‌برد و با تحلیل دقیق می‌توان به آن دست‌یافت.

طالبی با اشاره به اینکه ، هوشیاری، اتحاد و همدلی ملت ایران در صحنه‌های مختلف دشمن را مأیوس کرده است، افزود: انتقام قطعی است و عاملان حادثه تروریستی کرمان منتظر انتقام سخت ملت ایران باشند.

وی با اشاره به انتخابات پیشرو، تصریح کرد: ملت ایران با حضور گسترده خود در انتخابات مجلس برگ زرین دیگری را رقم می‌زنند.

طالبی گفت: حضور پر شور در انتخابات بسیار مهم و ضروری است و نقشه‌های دشمنان را نقش‌برآب می‌کند و هر رأی که به صندوق انداخته می‌شود در واقع تیری بر قلب دشمن است.

وی تصریح کرد: انتخابات یکی از مهم‌ترین مولفه‌های انقلاب است؛ اگر به کشور و نظام اعتقاد داریم باید در پای صندوق‌های رأی حضور حداکثری داشته باشیم و افرادی که رأی نمی‌دهند در واقع به خود خیانت می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×