تازه های خبر - سیاسی
سردار قاآنی:

حساب فرانسه، آلمان و انگلیس سر جای خودش است

اردیبهشت 28, 1403 ۷:۰۰ ق٫ظ 40

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: همه جنایت‌کاران بدانند که اقدامات و جنایاتشان به حسابشان نوشته شده است. فرانسه، آلمان و انگلیس فکر نکنند آن شب آمدند و هواپیماها را آوردند و قضیه تمام شد و رفت، بله، آن شب تمام شد؛ اما حساب آنها سر جای خودش است.

به گزارش پایگاخ خبری تحلیلی «حرف‌رک» سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین بزرگداشت شهید محمدهادی حاج‌رحیمی فرمانده مستشاران ایران در سوریه که 13 فروردین‌ماه بر اثر حمله رژیم صهیونیستی در دمشق به‌همراه جمعی دیگر از نیروهای ایرانی به شهادت رسیدند، بیان کرد: ملت غزه فرزندان مقاومت‌اند و در مکتب مقاومت به این جایگاه رسیده‌اند.

وی افزود: زمانی که طوفان‌الاقصی شروع شد، همۀ تحلیلگران مسلط نظامی در دنیا حداکثر زمانی را که برای ایستادگی فلسطینیان تحلیل می‌کردند حدود دو ماه ایستادگی بود ولی امروز هفت‌ماه را گذرانده‌اند و وقتی از برادران فلسطینی که روزهای اخیر این‌جا بودند دربارۀ وضعیت‌شان سؤال شد، گفتند؛ “وضع ما امروز با یک تغییر محدود، مانند شروع طوفان‌الاقصی است.”؛ بعد از هفت‌ماه جنگی که یک‌طرفِ آن همۀ قدرت نظامی دنیا بوده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه خطاب به حضّار تصریح کرد: شما رژیم صهیونیستی را می‌شناسید، این جنایتکاران خونخوار کودک‌کش، تمام عصارۀ نظامی دنیا را از سال‌های متمادی در اختیار دارند. در این نبرد، نه‌تنها رژیم خونخوار صهیونیستی بلکه از همان روزهای اول، آمریکا و کل ناتو به میدان حمایت از این رژیم آمدند.

سردار قاآنی بیان کرد: بچه‌های فلسطینی 14 سال است در محاصره هستند؛ غزه 14 سال در محاصره است. صهیونیست‌ها یک‌روز شنیده بودند فلسطینی‌ها از شِکَر یک‌چیزی درست می‌کنند که برای میدان نبرد به‌درد می‌خورد و مدت‌ها نمی‌گذاشتند شکر به غزه وارد شود اما این بچه‌ها با همین امکانات محدود عمده ابزار جنگی که در این هشت‌ماه این‌جور رژیم صهیونیستی و آمریکا را به ذلت کشیدند، تولید خودشان در این سرزمین محاصره شده است، حالا هرکس می‌خواهد بفهمد؛ “مقاومت یعنی چه؟”، بنشیند و محاسبه کند.

وی با اشاره به عملیات وعده صادق گفت:  این عملیات ویژگی‌های خاص خودش را داشت، عصاره‌اش این بود که در عدم مخفی‌کاری و علنی بودن، رژیم صهیونیستی و آمریکا تمام توانشان را به صحنه آوردند. ناتو همه امکاناتش را آورد و فقط در دریای سیاه 7‌ـ8 ناوگروه مستقر شدند که جلوی حملات را بگیرند.

فرمانده نیروی قدس ادامه داد: بیش از 200 هواپیما از سرشب عملیات تا پایان آن در آسمان منطقه بودند. متراکم‌ترین نقطه دنیا به‌لحاظ پدافند هوایی این منطقه‌ای بود که برادران شما عملیات کردند.

سردار قاآنی تأکید کرد: رژیم صهیونیستی و آمریکا و همه غرب کوچکتر از آن هستند که بخواهند مقابل جبهه مقاومت بایستند، این شعار نیست و در عمل اثبات شد و خودشان هم به آن اذعان دارند.

وی ادامه داد: در همین عملیات وعده صادق که یک عملیات مقاومتی بود، جمهوری اسلامی تشخیص داد وقت واردشدنش است و با اقتدار و با صلابت وارد شد و هنوز زمان می‌خواهد تا عمق عملیات طوفان الاقصی و وعده صادق مشخص شود اما دشمنان ما خیلی بهتر از دوستان ما فهمیدند که چه ضربه‌ای خوردند و چه اوضاعی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×