امام جمعه پلدشت
پلدشت - پیشخوان - سیاسی
امام‌جمعه پلدشت:

حضور پرشور ملت، نقشه دشمنان را خنثی کرد

خرداد 4, 1403 ۳:۲۱ ب٫ظ 20

امام‌جمعه پلدشت گفت: حضور پرشور ملت ایران در تشییع شهدای خدمت نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری «حرفرک» به نقل از پایگاه تحلیلی خبری «آراز سسی»، حجت‌الاسلام وحید طالبی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه پلدشت با اشاره به اهمیت شهادت گفت: هرکسی در راه دفاع کشور و حل مشکلات مردم گام بردارد و در آن حال فوت کند شهید حساب می‌شود.
وی با اشاره به اخلاص در مسلمانان تصریح کرد: یکی از نشانه‌های مسلمانان داشتن اخلاص است، انسان مخلص تمام امورات خود را برای رضایت خداوند انجام می‌دهد.

امام‌جمعه پلدشت اظهار کرد: اقدامات ما باید در مسیر بندگی خداوند و رضایت خدا باشد تا بهشتی شویم.

وی با اشاره به شهادت رئیس‌جمهور و هیئت همراه افزود: شهدا با خون خود، نظام و انقلاب را تضمین می‌کند و اراده ملت ایران دشمن‌ها را مأیوس می‌کند.

طالبی با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم تشییع شهدا گفت: حضور پرشور ملت ایران در تشییع شهدا نقشه‌های شوم دشمنان را نقش‌برآب ساخت.

وی تصریح کرد: شهادت شهدای خدمت، ایران را در مسیر یک امتحان بزرگ قرارداد؛ باید آماده یک انتخاب دقیق و هوشمندانه باشیم.

طالبی اظهار کرد: ملت ایران در انتخاب پیشرو با حضور گسترده، پرشور، آگاهانه و بابصیرت خود فردی انقلابی و آگاه را انتخاب می‌کنند.

امام‌جمعه پلدشت افزود: پیروزی نهایی از آن انسان‌های است که قدم در مسیر حق می‌گذارند است، به لطف خداوند پیروزی از آن ملت ایران است.

طالبی با اشاره به شهادت آیت‌الله رئیسی گفت: رئیس‌جمهور شهید مزد تلاش‌های خود را از آقا امام رضا (ع) در سالروز تولدش دریافت کرد.

وی تصریح کرد: شهید آیت‌الله رئیسی فردی مدیر و مدبر بود و در تمام لحظات زندگی خود برای حل مشکلات مردم و قشر مستضعف تلاش می‌کرد و خستگی نمی‌شناخت.

طالبی اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرموده‌اند، هرجایی مدیر انقلابی و جهادی داشتیم تمام امورات به‌درستی پیش رفت.

امام‌جمعه پلدشت افزود: ملت ایران در انتخابات پیشرو فردی را انتخاب می‌کنند که همانند شهید رئیسی باشد.

طالبی گفت: رئیس‌جمهور شهید کشور ۴۷ سفر در طول ۳۳ ماه انجام داد که بی‌سابقه بود و تمام تلاشش حل مشکلات محرومان بود.

وی تصریح کرد: بسیاری از کشورها به‌خاطر شهادت رئیسی و هیئت همراهش عزای عمومی اعلام کرده و یا پرچم‌های خود را نیمه برافراشته کردند.

طالبی اظهار کرد: ویژگی‌های که مقام معظم رهبری در مورد شهید رئیسی فرموده‌اند نشان‌دهنده ابعاد مختلف شخصیتی رئیس‌جمهور شهید بود.

امام‌جمعه پلدشت با اشاره به تلاش‌های شهید حسین عبدالهیان افزود: عمده دستاوردهایی که در وزارت خارجه به دست آمد در سایه تلاش‌های جهادگونه شهید عبداللهیان بود.

طالبی با اشاره به شهید آل هاشم گفت: شهید آل هاشم اولین امام‌جمعه‌ای بود که میله‌های حدفاصل بین مسئولان و مردم را حذف کرد و با حضور خود در جمع مردم حرف دل‌های آنها را می‌شنید.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×