تازه های خبر - ورزش

درویش مأمور مذاکره با مربی خارجی برای پرسپولیس شد

دی 17, 1402 ۷:۱۶ ق٫ظ 10

اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس برای انتخاب جایگزین سرمربی مستعفی این باشگاه به مدیرعامل اختیار دادند تا با گزینه‌های خارجی مذاکره کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «حرف رک» به نقل از خبرگزاری فارس، در پی استعفای یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس هیأت مدیره این باشگاه امروز جلسه فوق‌العاده برگزار کرد تا در خصوص شرایط کادر فنی این تیم تصمیم‌گیری شود.

در این جلسه رضا درویش گزارشی به اعضای هیأت مدیره ارائه کرد و اعلام داشت که یحیی گل‌محمدی تصمیم قطعی خود را برای جدایی از پرسپولیس گرفته و او را باید جدا شده دانست.

در پی این گزارش، اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به مدیرعامل این باشگاه اختیار دادند تا با گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس مذاکره صورت دهد.

اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به صورت متفق‌القول اعلام کردند که گزینه بعدی پرسپولیس قطعاً خارجی خواهد بود و انتخاب مربی ایرانی در دستور کار این باشگاه قرار ندارد.

در این جلسه برخی از اعضای هیأت مدیره اعلام کردند که با وجود تماس‌هایی که با یحیی گل‌محمدی گرفتند اما او اعلام کرده که دیگر قصد کار کردن در پرسپولیس را ندارد و از آنجایی که انتخاب کادر فنی دغدغه هواداران پرسپولیس است رضا درویش مأموریت پیدا کرد تا با مربی خارجی مذاکره کند.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×