تازه های خبر
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی:

دستگاه‌های اجرایی با توان بیشتری برای اطلاع‌رسانی اقدامات دولت تلاش کنند

مهر 3, 1402 ۰:۵۲ ق٫ظ 10

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: دستگاه‌های اجرایی استان توان بیشتری برای اطلاع‌رسانی اقدامات صرف کنند.

به گزارش حرف رک، رضا ابراهیمی در جلسه شورای اطلاع رسانی آذربایجان‌غربی افزود: باید زمینه ای فراهم شود تا اقدامات دولت در حوزه های مختلف به خوبی در اختیار مردم قرار گیرد و شهروندان در مناطق مختلف استان در جریان اقدامات و عملکرد دولت در حوزه های مختلف قرار گیرند.

وی با بیان اینکه در هفته دولت امسال برخی از روابط عمومی های ادارات اقدامات خوب و شایانی را انجام داده اند، اضافه کرد: البته برخی از روابط عمومی ها نیز اقدامات قابل توجهی نداشتند که باید با برنامه ریزی مناسب، اطلاع رسانی موثر را در دستور کار قرار دهند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به در پیش بودن هفته وحدت و هفته دفاع مقدس ادامه داد: در هفته وحدت امسال، جشن بزرگ میلاد پیامبر اعظم (ص) در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه تمهید شده است.

ابراهیمی اظهار کرد: این جشن بزرگ با حضور مشاور رییس جمهور در امور اقوام و ادیان و هنرمندان مختلف روز شنبه هفته آینده، هشتم مهر برگزار خواهد شد.

وی گفت: همچنین برای هفته وحدت امسال، سه جشنواره شامل بازی های بومی و محلی، غذاهای بومی و محلی، و گردشگری و صنایع دستی تدارک دیده شده است.

وی همچنین با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در راستای تبیین دستاوردهای دوران دفاع مقدس در آذربایجان‌غربی افزود: باید تمهیداتی اندیشیده شود که دستاوردهای قابل توجه آن دوران، با زبان نوجوانان و جوانان به این نسل ارائه شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×