اخبار استان - پیشخوان
رئیس پلیس آگاهی انتظامی آذربایجان غربی خبر داد:

کلاهبردار حرفه‌ای فروش سموم کشاورزی در آذربایجان غربی دستگیر شد

خرداد 24, 1402 ۹:۳۸ ق٫ظ 30

رئیس پلیس آگاهی انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در فضای مجازی به شیوه فروش سموم کشاورزی با جعل عنوان و برچسب یکی از شرکت‌های مشهور به مبلغ 30 میلیارد ریال خبر داد .

به گزارش حرف رک؛ سرهنگ صادق شکری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی در فضای مجازی اقدام به فروش سموم کشاورزی با جعل برچسب و عنوان یکی از شرکت‌های مشهور می‌کند، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی گفت: با آغاز تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس، تعدادی از شاکیان این پرونده نیز شناسایی همگی به پلیس اظهار داشتند که بیان داشتند که متهم از آنان با این روش کلاهبرداری و سپس متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی انتظامی آذربایجان غربی افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس، مخفیگاه متهم در تهران شناسایی و با اخذ نیابت قضایی و انجام اقدامات تخصصی پلیس، طی یک عملیات منسجم؛ متهم دستگیر و جهت انجام تحقیقات به پلیس آگاهی استان دلالت شد.

وی افزود: متهم دستگیر شده در تحقیقات تخصصی پلیس در مواجهه با دلایل و مدارک، به جرم ارتکابی به مبلغ تقریبی 30 میلیارد ریال اعتراف که بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

شکری در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که بدین روش از آنها کلاهبرداری شده است می‌توانند برای پیگیری پرونده خود به پلیس آگاهی استان – اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری مراجعه و یا با شماره تماس 04421823146 تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×