اجتماعی - اخبار استان - تازه های خبر

دستگیری یک نفر از عاملین تخریب اتوبوس‌های در ارومیه

دی 22, 1402 ۸:۲۶ ب٫ظ 10

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: یک نفر از برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی که اقدام به تخریب اتوبوس‌ها در ارومیه می‌کرد، با تلاش شبانه‌روزی ماموران انتظامی در ارومیه دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «حرف‌رک»، سرهنگ محمدعلی حقوردیان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: به دنبال وصول خبری مبنی بر سنگ پراکنی تعدادی از افراد به اتوبوس‌های خط واحد و شکستن شیشه آنها، بررسی‌های اولیه در این خصوص آغاز شد.

وی اضافه کرد: با بررسی‌های کارشناسی، سرنخ‌هایی در این خصوص پیدا شد و به دنبال آن، یک نفر از عاملین مخل نظم و امنیت عمومی دستگیر شد.

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه این فرد به مرجع قضایی معرفی شده است، اظهار کرد: اقدامات تکمیلی درخصوص این پرونده آغاز شده و دستگیری افراد دیگری که اقدام به این کار کرده بودند، در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: افرادی که از این متهمان شکایتی داشته باشند، می‌توانند به پلیس امنیت عمومی مراجعه کرده و اعلام شکایت کنند.

حقوردیان با تاکید بر تلاش شبانه‌روزی پلیس امنیت عمومی برای تامین نظم و امنیت در آذربایجان‌غربی گفت: با مخلان نظم و امنیت با قدرت برخورد می‌کنیم که در این مسیر نیازمند همراهی مردم هستیم و شهروندان می‌توانند موارد مشکوک را با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×