میاندوآب
سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب:

راه‌اندازی واحدهای راکد، در اولویت کارگروه رفع موانع تولید باشد

خرداد 21, 1402 ۴:۳۳ ب٫ظ 30

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب گفت:۱۵ واحد راکد و تعطیل در شهرک صنعتی شهید باکری وجود دارد که باید در اولویت کاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قرار گیرد.

به گزارش حرف رک به نقل از زرین خبر، محمدرضا رضایی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب در سخنانی با تأکید بر بازگرداندن واحدهای راکد به چرخه تولید، اظهار کرد: ۱۵ واحد راکد و تعطیل در شهرک صنعتی شهید باکری وجود دارد که باید در اولویت کاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب افزود: عزم دولت سیزدهم برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و حمایت از کارآفرینان جدی بوده و ما نیز در این راستا قدم برمی‌داریم.

وی با اشاره به اینکه حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی از اولین روزهای دولت در دستور کار قرار دارد، گفت: ما نیز به‌عنوان خدمتگزاران مردم با جدیت و تا حد توان مشکلات را پیگیری و اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

رضایی هم چنین با تأکید بر احصا مشکلات شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب، تصریح کرد: متأسفانه بعضی از واحدهای تولیدی همیشه در همه جلسات دیده می‌شوند و مشکل خاصی ندارند و واحدهایی که با مشکلات دست‌وپنجه نرم می‌کنند در جلسات نیستند؛ لذا باید احصا درست مشکلات شهرک در اولویت باشد.

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب اظهار کرد: مشکلات واحدهای شهرک صنعتی باید احصا و حرف‌های تمامی واحد تولیدی باید شنیده شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×