اقتصادی - پیشخوان - خوی
رئیس شورای اسلامی شهرستان خوی:

زمینه سرمایه‌گذاری در شهر خوی فراهم است

دی 19, 1402 ۹:۳۶ ق٫ظ زمان مطالعه: 1 دقیقه 00

رئیس شورای اسلامی شهر خوی گفت: شهرستان خوی به‌عنوان مرز اروپا دارای ظرفیت‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری پرسود است و مدیریت شهری خوی با رفع موانع، این زمینه را تسهیل و فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری «حرف رک» حمیدرضا عمرانی رئیس شورای اسلامی شهر خوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری «آذرباخیش» با بیان اینکه شهرستان خوی به‌عنوان مرز اروپا دارای ظرفیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری فعالان اقتصادی و دغدغه‌مندان پیشرفت این شهرستان است گفت: زمینه مشارکت و همکاری مجموعه مدیریت شهری با تمامی انبوه‌سازان، سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، فعالین اقتصادی و سایر شرکت‌های خصوصی خویی فعال در کشور در تمامی زمینه‌ها برای ارائه هر نوع طرح پیشنهادی جهت سرمایه‌گذاری در شهر خوی آماده است.

وی از تمامی انبوه‌سازان و سرمایه‌گذاران خویی در سراسر کشور را به سرمایه‌گذاری فکری و مالی در تمامی زمینه‌ها اعم از گردشگری، توریستی، تفریحی، تجاری و خدماتی برای ارائه طرح‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری در خوی، دعوت کرد و افزود: در دوره جدید و فعلی مدیریت شهری، به دنبال راه‌اندازی جریان توسعه در خوی هستیم و در این راستا زمینه حضور سرمایه‌گذاران و انبوه‌سازان را تسهیل و روان خواهیم نمود.

رئیس شورای اسلامی شهر خوی در ادامه خاطرنشان کرد: نگاه شهرداری به موضوع سرمایه‌گذاری، نگاه عمومی و منفعتی برای شهر است چرا که اگر بخواهیم به شکل اصولی و صحیح به توسعه شهری دست پیدا کنیم، باید هزینه کنیم.

وی با بیان اینکه که سرمایه‌گذاران، شریک اقتصادی شهرداری محسوب می‌شوند تصریح کرد: ازآنجاکه برای رسیدن به معنای واقعی توسعه نیازمند داشتن فکر توسعه‌ای هستیم، لذا بخش خصوصی یقین بداند ما در شورای شهر و مجموعه مدیریت شهری با تمام توان پذیرای طرح‌های ناب و سرمایه‌گذاری آنها باهدف پیشرفت و توسعه شهری و همچنین آماده استفاده از هر فرصتی برای نیل به هدف فوق هستیم.

گفتنی است؛ خوی، بزرگترین و مهم‌ترین شهر استان آذربایجان‌غربی بعد از ارومیه بوده و دومین شهرستان پرجمعیت استان قلمداد می‌شود.

این شهر به لحاظ تمدن و جایگاه مذهبی یکی از شهرهای شاخص کشور محسوب می‌شود و یکی از کهن‌ترین مراکز تمدن در شمال غرب ایران است که کانون بسیاری از حوادث تاریخی بوده‌ است.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×