» تیتر یک » بازداشت دو سارق فالگیر در مهاباد
تیتر یک - گفتگو - مهاباد
فرمانده انتظامی مهاباد خبر داد:

بازداشت دو سارق فالگیر در مهاباد

مهر 2, 1402 1 60

فرمانده انتظامی مهاباد گفت: دو سارق حرفه‌ای که در پوشش متکدی و فالگیر از منازل مسکونی مردم سرقت می‌کردند شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش حرف رک، محمد توحیدی در گفتگو با هالان-۲۴ اظهار کرد: با شکایت‌های مال‌باختگان و با تلاش شبانه‌روزی و بررسی‌های مأموران دو سارق حرفه‌ای با کشف ۶ فقره سرقت از منازل مسکونی در این شهرستان دستگیر شدند.

وی عنوان کرد: به دنبال وقوع سرقت‌های مکرر از منزل‌های شهروندان در مناطق مختلف سطح شهر، رسیدگی به این پرونده در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار دارد.

فرمانده انتظامی مهاباد اظهار کرد: باتوجه‌به تحقیقات انجام شده متوجه شدیم که دو خانم جوان با عنوان تکدی‌گر و فالگیر در مناطق مختلف مهاباد فعالیت‌های غیرقانونی انجام می‌دهند. آن‌ها با شناسایی منزل خالی از سکنه، اقدام به سرقت اموال باارزش شهروندان می‌پردازند و درنهایت با بررسی پایش اطلاعات موجود در صحنه‌های وقوع جرم و انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس متهمان در دام مأموران انتظامی افتادند.

وی تأکید کرد: متهمان در جریان بازجویی به شش فقره دستبرد مشابه از منازل مسکونی شهروندان در مناطق مختلف شهر اعتراف کرده‌اند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی، آنها تا برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 توحیدی در پایان افزود: به شهروندان توصیه می‌شود در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک که به سرقت احتمالی منازل مسکونی،  مراتب را به قید فوریت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده و گزارش کنند این اقدام به پیشگیری از وقوع جرم و حفظ امنیت شهروندان کمک بسزایی خواهد کرد.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×