» اجتماعی » طرح فروش مسکن متری در دستور کار قرار ندارد
اجتماعی - تازه های خبر

طرح فروش مسکن متری در دستور کار قرار ندارد

مهر 2, 1402 20

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه افتتاح هفت باب مدرسه و تست مترو شهر جدید پرند اظهار کرد: طرح فروش متری مسکن فعلاً در دستور کار ما قرار ندارد و اجرا نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حرف رک؛ مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی امروز در حاشیه افتتاح هفت باب مدرسه و تست مترو شهر جدید پرند اظهار کرد: طرح فروش متری مسکن فعلاً در دستور کار ما قرار ندارد و اجرا نمی‌شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به خواست مردم برای تامین زیرساخت‌های شهرهای جدید، گفت: امروز هفت مدرسه با ظرفیت ۱۱۳ کلاس در شهر جدید پرند افتتاح شد که یکی از این مدارس مدرسه هوشمند بود، با افتتاح امروز تعداد کلاس‌های درس در این شهر به حدود ۷۰۰ کلاس رسید.

بذرپاش درباره آخرین وضعیت مترو تهران-پرند نیز گفت: مترو پرند روزهای پایانی عملیات اجرایی را سپری می‌کند و همین امروز بازدیدی را به اتفاق فرمانده قرارگاه خاتم از این پروژه خواهیم داشت؛ در همین مهرماه مترو پرند توسط رئیس جمهوری تقدیم مردم عزیز این شهر خواهد شد.

وی تصریح کرد: در بحث حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس و تاکسی‌های درون شهری و برون شهری نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است؛ در خصوص مباحث خدماتی مثل میادین میوه و تره بار و فروشگاه کارهای خوبی صورت گرفته، اما کافی نیست.

به گفته وی امروز در شهر جدید مهستان یا هشتگرد پروژه‌های زیربنایی و روبنایی بسیار خوبی افتتاح شد و ۱۴۷۰ مسکن مهر باقیمانده از سال‌های گذشته به بهره‌برداری رسید.

بنابراین گزارش در هفته‌های اخیر مسؤولان سازمان بورس اعلام کردند که دستورالعمل طرح فروش متری مسکن به تصویب هیات مدیره این سازمان می‌رسد؛ گفته ‌می‌شود که طرح مسکن متری مراحل کارشناسی و فقهی را گذرانده و هم‌اکنون توسط هیات مدیره بورس در حال بررسی نهایی است؛ این در حالیست که وزیر راه و شهرسازی امروز اعلام کرد این طرح در دستور کار قرار ندارد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×