اخبار استان - پیشخوان - تازه های خبر - خوی

عزم جدی شورای شهر خوی برای احداث نمایشگاه‌های خودرو

اردیبهشت 12, 1402 ۱۱:۲۹ ق٫ظ 40

به گزارش حرف رک؛ سجاد چهره‌آرا رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر خوی در گفت‌وگو با خبرنگار آذرباخیش با اشاره به بررسی مشکلات نمایشگاه‌های خودرو اظهار کرد: شرکت‌های خدمات‌رسان، با عنایت بر بازه زمانی مشخص شده ۱۰۰ روزه، به تعهدات خود عمل کردند که در جای خود قابل قدردانی است.

وی با اشاره به دلیل حضور بعضی از مدیران کل در این جلسات مرتبط با نمایشگاه‌های خودرو افزود: بعضی از ادارات شهرستان در فرصت ۱۰۰ روزه به تعهدات خود عمل نکردند یا به هر طریقی از انجام آن جامانده بودند که با دعوت مدیران کل و در حضور دادستان و معاون هماهنگی و عمرانی فرماندار این مسائل مطرح و مرتفع شد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر خوی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تا طی ۱۰ روز آینده کارهای کارشناسی و بررسی زمین‌های نمایشگاه خودرو به اتمام رسیده و مراحل صدور پروانه نیز آغاز شده است.

وی با اشاره به موافقت معاون هماهنگی و عمرانی فرماندار خوی از حمایت بانک‌های عامل تصریح کرد: باتوجه‌به نیاز مبرم بعضی از افرادی که از طریق نمایشگاه خودرو کسب‌وکار می‌کنند، با هماهنگی معاون عمرانی فرماندار مقرر شد جلسه‌ای با مدیران بانک‌های عامل برگزار و نسبت به اعطای تسهیلات به واحدهای صنفی مذکور اقدام شود.

چهره‌آرا خاطرنشان کرد: فاز اول و دوم نمایشگاه‌های خودرو در شهرستان خوی به‌زودی به نتیجه خواهد رسید و اگر مطالبه و تقاضای مردم دراین‌خصوص بالا باشد با همکاری تمام ادارات، در مناطق دیگری نیز جانمایی و اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: طی ۱۰ روز آینده، پروسه کارشناسی نمایشگاه خودرو به اتمام خواهد رسید و مراحل اولیه صدور پروانه واحدهای نمایشگاه آغاز خواهد شد.‌

 

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×