اخبار استان - پیشخوان - تازه های خبر - خوی

مردم خوی هنوز غرق در مشکلات زلزله هستند

اردیبهشت 20, 1402 ۱:۰۱ ق٫ظ 20

به گزارش حرف رک به نقل از آذرباخیش؛ نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم رسیدگی به وضعیت مردم زلزله‌زده خوی گفت: مردم شهرستان خوی هنوز غرق در مشکلات زلزله هستند و بی‌کفایتی در مدیریت اجرایی شهرستان غوغا می‌کند به‌طوری‌که مردم خوی ساعت‌ها در صف‌های طولانی برای گرفتن نان به سر می‌برند.

عادل نجف‌زاده در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: مردم شهرستان خوی هنوز غرق در مشکلات زلزله هستند؛ وام تخصیصی دولت در حداقل مقدار پرداخت نشده و در بانک‌های عامل بلوکه است. همچنین خانه‌های مستحق تخریب، تعمیر زده شده و قبوض آب، برق و گاز میلیونی برای مردم صادر می‌شود. بانک‌ها در اوج بی‌اخلاقی توان مردم را بریده‌اند.

وی ادامه داد: دولت برای مستأجران آسیب‌دیده از زلزله چه کاری کرده است؟ بی‌کفایتی در مدیریت اجرایی شهرستان غوغا می‌کند. مردم خوی ساعت‌ها در صف‌های طولانی برای گرفتن نان به سر می‌برند.

نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر کشور و سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت:  اگر ظرف ۴۸ ساعت آینده شرایط سخت پخت نان و تحویل آن به مردم درست نشود، از همه ظرفیت قانونی و نظارتی خود برای حل مشکل مردم استفاده خواهم کرد.

انتهای خبر/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×