میاندوآب
میاندوآب
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب:

مقام معظم رهبری ادامه‌ دهنده راه و مکتب امام(ره) هستند

خرداد 15, 1402 ۱۱:۳۰ ب٫ظ 30

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب گفت: امروز امام خامنه‌ای ادامه‌دهنده راه و مکتب امام خمینی (ره) بوده و باصلابت و اقتدار انقلاب اسلامی را از گردنه‌های سخت عبور داده‌اند.

به گزارش حرف رک به نقل از زرین خبر، سرهنگ پاسدار محمد پیری در مراسم گرامیداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد در کارخانه قند میاندوآب در سخنانی با اشاره به مکتب سیاسی امام خمینی (ره)، اظهار کرد: امام خمینی (ره) نظم سیاسی مطلوب حکومت اسلامی را اجرای قوانین قرآنی و اسلامی در تمام عرصه‌ها می‌دانستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب افزود: امام خمینی (ره) در این نوع حکومت بر حکومت مردم پایه، اعتماد مردم و رجوع به آرای مردم، تکیه بر مردم و استفاده از ظرفیت‌های مردمی همیشه تأکید می‌کردند.

وی گفت: عدالت در تمام عرصه‌ها، آزادی مبتنی بر تعالیم و چارچوب‌های دینی، وحدت و اتحاد و جاری و ساری شدن اسلام در جامعه از جمله ارکان مهم حکومت مدنظر امام خمینی (ره) است.

پیری تصریح کرد: حضرت امام راحل (ره) باتکیه‌بر مردم، قدرت مردم و اعتماد به مردم حکومت پهلوی را ساقط و انقلاب اسلامی که جرقه آن در ۱۵ خرداد ۴۲ زده شد، رهبری و به پیروزی رساندند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب با تأکید بر اینکه مردم در تمام صحنه‌ها نقش اساسی و مهم دارند، اظهار کرد: اینها مردمی هستند که جنگ را اداره کردند و حضرت امام خمینی (ره) فرمودند که بهتر از مردم دوران صدر اسلام هستند و امروز نیز همان مردم همچنان بر سر آرمان‌های این انقلاب هستند.

وی گفت: امروز امام خامنه‌ای ادامه‌دهنده راه و مکتب امام خمینی (ره) بوده و باصلابت و اقتدار انقلاب اسلامی را از گردنه‌های سخت عبور داده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×