» تازه های خبر » هر کسی روحیه ناامیدی به ورزشکاران تزریق کند منافق است
تازه های خبر - ورزش

هر کسی روحیه ناامیدی به ورزشکاران تزریق کند منافق است

مهر 1, 1402 60

رئیس فدراسیون کشتی گفت: باید بپذیریم که در همه رشته‌ها خوب هستیم و هرکسی که می‌خواهد این روحیه را از ورزشکاران ما بگیرد و روحیه ناامیدی را تزریق کند، منافق است.

به گزارش پایگاه خبری حرف رک، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی پس از طلای امین میرزازاده در مسابقات جهانی اظهار داشت: به مردم خوب کشورم تبریک می‌گویم. دو طلای سنگین‌وزن در آزاد و فرنگی لذت دیگری دارد. بچه‌های آزاد و فرنگی گل هستند و میرزازاده هم یکی از آنها است. این مدال نوش جان خودش و مردم کشورمان. همه دعا کنند تا در سه وزن باقی مانده هم بتوانیم کارهایی انجام دهیم.

وی تصریح کرد: محمدعلی گرایی و سهرابی مفت باختند و محسن‌نژاد هم اشتباه کرد. مردم دعا کنند، چون حق فرنگی‌کاران ما بیشتر از اینهاست. ما هم که افتخار می‌کنیم که نوکری آنها را می‌کنیم. ما محکم هستیم که انشالله تیم‌مان افتخار خوبی کسب کند.

 

دبیر درخصوص شکست رضا کایالپ و پیروزی میرزازاده، تاکید کرد: قبل از مسابقات به امین گفتم که سال گذشته نقره گرفتی و این مدال در دستت است، اما برای طلا بجنگ. در 40 ثانیه دو امتیاز گرفتن کار سختی است و خیلی باید برای گرفتن آن پهلوان باشید. دعا کنید در المپیک این بچه‌ها بدرخشند چون طلای المپیک چیز دیگری است.

 

رئیس فدراسیون کشتی، در پاسخ به این سوال که با این مدال‌ها باید پاداش‌های خوبی بدهید، گفت: این بچه‌ها طلا بگیرند، من برای آنها جان هم بدهم کم است. آنها دلاور هستند. گاهی حرف‌های من را برعکس می‌کنند. هفته دفاع مقدس است. برای موفقیت در هر چیزی فقط با فرهنگ دفاع مقدس می‌توانیم به هدف‌مان برسیم. فرهنگ دفاع مقدس یعنی رشادت و ایمان قوی را اگر به سنگ بزنید طلا می‌شود. بچه‌های کشتی گل هستند و از تمام آنها تشکر می‌کنم.

 

وی درمورد همدلی که بین کشتی‌گیران و مربیان در رشته فرنگی وجود دارد، گفت: اجازه بدهید مسابقات تمام شود تا من مفصل صحبت کنم. نمی‌خواهم حسن رنگرز را چشم بزنم. پژمان هم خیلی زحمت کشید. محمد بنا سال قبل اینجا بود و به من گفت فقط حسن رنگرز را بیاور. رنگرز زحمت‌کش است و زندگی‌اش را گذاشته است.

 

رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: من شرمنده مربیان تیم‌های ملی هستم، چون شب و روز کار می‌کنند و پای خود را از اردو بیرون نمی‌گذارند. وظیفه ما و نظام است که به مدال آوران برسیم. سرتاپای اینها را طلا بگیریم بازهم کم است.

 

وی افزود: انشالله در تمام رشته‌ها موفق باشیم، ما بازی‌های آسیایی در پیش داریم و امیدوارم موفق باشیم، چون واقعاً خوب هستیم و باید بپذیریم که در همه رشته‌ها خوب هستیم. هرکسی که می‌خواهد این روحیه را از ورزشکاران ما بگیرد و روحیه ناامیدی را تزریق کند، منافق است. من باور دارم در تمام رشته‌ها خوب هستیم. فردا 3 وزن مهم داریم و از همه می‌خواهم که برای ما دعا کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×