اجتماعی - اخبار استان - گزارش و تحلیل

زنگ عملیات روانی و میدانی جدید توسط رسانه‌های همسو با جریان آمریکایی صهیونیستی به صدا در آمد/ دروغ جدید، اسیدپاشی

اردیبهشت 14, 1402 ۱۱:۰۹ ب٫ظ 30

به گزارش گروه سیاسی حرف رک؛ به این چرخه دقت کنید: انتشار یک خبر دروغ درباره یک حادثه امنیتی (مثلا مسمومیت در مدارس) بدون هیچ مقدمه و بدون سرنخ میدانی توسط یک رسانه اصلاح‌طلب با سوابق ضد امنیتی، تکرار این خبر بی‌پایه و اساس توسط رسانه‌های همسو و اکانت‌های خاص، به میدان آمدن رسانه‌های صهیونیستی و آمریکایی، گرا دادن به اراذل و اوباش میدانی و وابستگان گروهک‌های خرابکار برای تولید نمونه‌های میدانی، گسترش ناامنی روانی و هراس اجتماعی، باز شدن پای اظهارات سیاسیون و مسئولین و… تا بالاترین سطوح و نهایتا القای یک دو قطبی بین مردم و تولید نفرت و خشم و البته دامن زدن به ناهنجاری‌های اجتماعی اعم از برهنگی و قتل.

ظاهرا دوباره این چرخه مشکوک پیش چشم دستگاه‌های قضایی و امنیتی به عنوان متولیان آرامش مردم توسط رسانه‌های زنجیره‌ای به حرکت در آمده است! روزنامه مشکوک اعتماد بدون اینکه کوچکترین خبری با عنوان اسیدپاشی طی چند ماه اخیر منتشر شده باشد با انتشار گفتگویی به نقل از یک انجمن گمنام تحت عنوان حمایت از قربانیان اسید پاشی مدعی شده که طی چهار ماه اخیر ۶ قربانی اسیدپاشی شناسایی کرده! در حالی که می‌گوید هیچ دسترسی به افراد برای ریشه یابی موضوع ندارد اما با اشاره به نام برخی قربانی ها انگیزه آنها را انتقام‌های خانوادگی زوج های معتاد و بزهکار از یک دیگر عنوان می کند.

 

اما نکته قابل تامل که مورد توجه رسانه‌های ضد ایرانی وابسته به سرویس‌های خارجی قرارگرفته ارتباط دادن مضحک این خبر بی اساس به توطئه سالها قبل در اصفهان با عنوان اسید پاشی زنجیره ای با انگیزه مخالفت با پوشش زنان (به تعبیر ضد انقلاب) و… است که عملا دم خروس زمینه سازی برای ایجاد تنش های رسانه ای و میدانی در کشور است.

ضروریست دستگاه های مسئول یک بار برای همیشه، شبکه رسانه ای همسو با سرویسهای جاسوسی خارجی که کارویژه ای به غیر از تزریق نا امیدی و طراحی عملیات آشوب و تشویش اذهان عمومی ندارند را تعیین تکلیف کند تا دود این آزادی عمل در دروغ پردازی به چشم معیشت و امنیت مردم نرود و پروژه سنگ اندازی در مسیر پیشرفت کشور ناکام بماند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×