تازه های خبر

وصیت‌نامه «بسيجي شهيد حسين ابراهيمي عسگر آبادی»

فروردین 30, 1403 ۰:۰۵ ق٫ظ 20

سفارش «بسيجي شهيد حسين ابراهيمي عسگر آبادی» در متن وصيت‌نامه: «تنها خواست شهدا از شما عزيزان اين است كه امام را تنها نگذاريد. همه با هم دست‌به‌دست هم دهيد و به فرمان خدا عمل كنيد.»
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «حرف رک» «بسيجي شهيد حسين ابراهيمي عسگر آبادی» یکم فروردین 1327 ، در روستاي عسگرآباد تپه  از توابع شهرستان اروميه در یک خانواده مومن و متعهد به فرامبن اسلامی دیده به جهان گشود. بعد از گذشت دوران كودكي به تحصيل پرداخت و به علت نبود امکانات توانست تا سال پنجم ابتدائي تحصيل كرد، سال 1355 ازدواج کرد و صاحب دو دختر و دو پسر شد و در روستاي لولهام به كار و زندگي پرداخت. سپس به شهرك كارخانه قند اروميه، مهاجرت کرد و به كمك يكي از دوستانش در آنجا مغازه جوشكاري داير کرد و از اين طريق به امرار معاش پرداخت.
از بدو پيروزي انقلاب اسلامي با بسيج همكاري نمود و عشق به وطن و عمل به تكليف ديني، او را جهت پيوستن به رزمندگان به سوي بسيج كشاند و او از اين طريق جهت دفاع از نواميس كشور به جبهه ها اعزام گرديد و سرانجام دوازدهم اسفند 1364، در جبهه جنوب، منطقه فاو در عمليات والفجر 8 در مقابله با دشمن بعثي عراق به شهادت رسيد و پيكر مطهرش مفقودالاثر گرديد.
روحش شاد
وصیت نامه خواندنی از «بسيجي شهيد حسين ابراهيمي عسگر آبادی»
بسم رب الشهدا و الصديقين
بسمه تعالي
درود بر خمينى، سلام بر شهيدان
تا خون در رگ ماست خمينى رهبر ماست
«فقاتلوا فى سبيل ا…»  «جنگ كنيد در راه خدا»
با درود فراوان به رهبر كبير انقلاب امام خميني و سلام به روان پاك شهداي راه حق و حقيقت هم اكنون كه آماده مي‌شوم به جبهه نبرد حق عليه باطل مي‌خواهم با عزيزانم درددل نمايم. عزيزان من تنها خواست شهدا از شما عزيزان اين است كه امام را تنها نگذاريد. همه با هم دست هم دهيد به فرمان خدا عمل كنيد و براي رزمندگان دعا كنيد. تنها دعاى شما ملت شهيد پرور است كه در پيش خدا قبول مى باشد. مادر گراميم و همسرم و برادرانم خواهش مي كنم بدهي‌هاي بنده را از اموال خودم بدهيد و با مبلغ ده هزار تومان از اموال خودم براي دفن و كفن خرج كنيد و بقيه اموالم را از طريق سند اسلام تقسيم كنيد و يك خواهشم اين است كه از مادر مهربانم، همسر، برادران و دوستانم مرا ببخشند كه من گناهكار و روسياه خدايم و مادر گراميم و همسرم خواهش مي‌كنم از بچه‌هايم مواظب باشيد و از طريق اسلام تربيت كنيد. فرزندانم كريم و مرتضى را با خواندن قرآن و ياد دادن آموزش رزمى ياد بدهيد تا براى اسلام و انقلاب خدمتگزار باشند.
والسلام عليكم و رحمت ا… و بركاته
حسن ابراهيمى
1364/12/1
بسیجی که تنها درخواستنش این بود که امام را تنها نگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×