تازه های خبر - فرهنگی

وصیت‌نامه شهید رحمان آصفی

خرداد 3, 1403 ۰:۰۵ ق٫ظ 20

شهید رحمان آصفی در وصیتنامه خود می‌گوید: از خواهران مسلمان درخواست دارم با حجاب خود و تربیت فرزندان به عنوان سرباز امام زمان (عج) کوشا بوده و فرزندانتان را برای رفتن به مساجد و ارگانهای انقلابی تشویق کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «حرف‌رک» شهید عبدالرحمن آصفی در سال1342 در یکی از محله های فقیرنشین خوی به نام تازه محله به دنیا آمد. وی پس از اتمام تحصیلات ابتدائی و راهنمائی در هنرستان رجائی خوی به تحصیلات خود ادامه داد. وی پسری با هوش و آرام و متین بود. از همان اوان کودکی به نماز و احکام اسلام بیشتر اهمیت می داد به طوری که وقتی جنگ حق علیه باطل توسط مزدور حلقه به گوش آمریکا (صدام عفلقی) بر ملت مسلمان ایران تحصیل شد.

نامبرده جزو اولین داوطلبانی شد که برای اعزام به جبهه ثبت نام نمود ولی به علت کمی سن از رفتن به جبهه بازماند که شهید آصفی با اصرار فراوان عاقبت موفق به اعزام می شود. او سرانجام در چهارم شهریور 62 ساعت حدود 11 به همراهی دو تن از اعضای بسیج مستضعفین هدف گلوله های عناصر پلید و از خدا بی‌خبر کومله و دمکرات قرار می گیرد و مظلومانه شهید می شود و به لقای پروردگارش می رسد.

فرازی از وصیت نامه شهید

همان طور که من جانم را برای اسلام فدا می کنم و از کمک و یاری دین و رهبری به عنوان حزب ا… خسته نشده و تبلیغ اسلام را به هر نحوی کرده و همیشه در افشای چهره منفور منافقان داخلی اقدام نمودم شما نیز چنان نمائید که دنیا مسافرخانه ای است که باید از آن برویم و ماندنی نیستم و از خواهران مسلمان درخواست دارم با حجاب خود و تربیت فرزندان به عنوان سرباز امام زمان (عج) کوشا بوده و فرزندانتان را برای رفتن به مساجد و ارگانهای انقلابی تشویق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×