» تازه های خبر » وصیت‌نامه شهید «رهبر اکبری»
تازه های خبر - فرهنگی

وصیت‌نامه شهید «رهبر اکبری»

تیر 3, 1403 30

شهید «رهبر اکبری» در وصیت‌نامه خودنوشت: فقط من کشته راه ا... نیستم؛ بلکه میلیون‌ها شهید از آغاز اسلام داده شده تا ارزش‌های اصیل اسلامی پای برجا بمانند. امیدوارم که خدا و رسول خدا از من راضی باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «حرف‌رک»پاسدار شهید «رهبر اکبری» در سال ۱۳۳۹ در شهرستان شاهین‌دژ دیده به جهان گشود. تا پایان دوره متوسطه در رشته اقتصاد درس خواند و دیپلم گرفت. هم‌زمان با اوج‌گیری انقلاب اسلامی، او نیز سهم خود را در به ثمر رساندن انقلاب ایفا نمود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی به نهاد مقدس سپاه پاسداران پیوست و پس از چند سال خدمت صادقانه سرانجام در عملیات پاک‌سازی روستاهای هم‌جوار کردستان از لوث وجود عناصر ملعون گروهک ضدانقلاب در بیستم شهریور سال ۶۰ به درجه شهادت نائل گردید.

بسم ا… الرحمن الرحیم
«و کذلک جعلناکم امه وسطا لِتَکونوا شُهداء علی الناس وَ یکون الرسول علیکم شهیدا»
و این گونه ما شما را امت و جامعه نمونه قرار دادیم تا برای همه مردم جهان الگو و سرمشق باشید و پیامبر (ص) را نیز الگو و معلم قرار دادیم.

اینک که تمامی جبهه‌های متفق کافر و مشرک و منافق در برابر نظام علی (ع) و نظام حسین (ع) ایستاده اند عاشقان و عارفان به ا… را توان و صبر و سکوت در این پهن‌دشت گیتی نیست، اینک ندای قرآن را یاوران قرآن و صف لبیک گفته و عاشقانه بر اساس نیازی که اولاد خویش و جامعه احساس می‌کردند به مشهد خون و پیام گشتند تا به کوردلان و منافقان کر و کور و لال و به سازمان‌های به‌اصطلاح صلح‌طلب و حقوق بشر و پاپ‌ها و ریگان ها و فراعنه زمان و بی‌طرفان و معترضین بفهمانند که شما هیچ یک در خط انسانیت هم نیستند.
بردران و خواهران مؤمن و مسلمان توجه داشته باشید که فقط من کشته راه ا… نیستم؛ بلکه میلیون‌ها شهید از آغاز اسلام داده شده تا ارزش‌های اصیل اسلامی پای برجا بمانند. امیدوارم که خدا و رسول خدا از من راضی باشند.
الا ای محمد (ص) من کوشیدم که به وظیفه خود عمل کنم اینک از خدا می‌خواهم که تو نیز مرا از امت مؤمن خود قرار دهی.
خدایا در آخرت آبروی ما را نیز حفظ کن، خدایا سپاس که نعمت رفتن به این راه را نصیب ما فرمودی پس تو ای اول الاولین و ای نور و ای قدوس و ای دوای هر مرض، شهادت ما را قبول بفرما.
خدایا به کرمت و به بزرگواریت قسم که ما را به آرزوی خود, که دیدن تو و رسیدن به تو و بهره گرفتن از کرامت در آن جهان است برسان.. آمین یا رب العالمین.
به تاریخ 59/11/27
منبع: پرونده فرهنگی بنیاد شهید آذربایجان غربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×