تازه های خبر - فرهنگی

وصیت‌نامه شهید «صفر رستمی»

دی 16, 1402 ۰:۰۵ ق٫ظ 10

شهید صفر رستمی در وصیت‌نامه خود نوشت: اميد بر آن دارم من نيز در اين سهم شريک باشم و به گفته رهبرمان اميدوارم در بستر مرگ طبيعى از دنيا رخت نبندم و مرگ من باعث آبيارى يک نهال انقلاب و اسلام باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «حرف رک»، پاسدار شهيد «صفر رستمی» در سال 1337 در روستای عطاا… نقده چشم به عالم طبيعت گشود، تا كلاس سوم راهنمائی درس خواند و سپس به دليل وجود جو تضاد در رفتار ‌آموزشگاه از تحصیل منصرف شد.

مدتی در تهران به كار پرداخت و در سال 56 به روستا بازگشت و به خدمت زير پرچم اعزام شد، يک سال بعد زمزمه بلند عزت و آزادگی در اقصا نقاط كشور بلند شد او نیز دل بر پيام امام لبيک گفت و مبارزه خود را شروع کرد.

در سال 59 به عضويت جمعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخش محمديار پيوست  او پاسدار رشید اسلام بود که در بسياری از عمليات رزمی بر عليه گروهک‌های ضدانقلاب نقش بزرگی ايفا کرد و در نهایت در يكی از اين مأموريت‌ها بیست و نهم مرداد سال 60 در حين مأموريت در اثر تصادف در جاده اروميه – نقده به لقاءا… پيوست.

سلام بر همه شهيدان راه حق و عدالت و راه پيامبران و راه حسين(ع) و كل شهداى دين مبين اسلام.

اميد است كه تمام شهداى اين انقلاب و ميهن عزيز اسلامی ايران جزو تمام شهداى اول و آخر و تماميت راه اسلام به حساب در دفتر ابديت الهى ثبت بگردد.

اميد بر آن دارم من نيز در اين سهم شريک باشم و به گفته رهبرمان اميدوارم در بستر مرگ طبيعى از دنيا رخت نبندم و مرگ من باعث آبيارى يک نهال انقلاب و اسلام باشد.

كل آرزوى من هم اين است كه در اين راه موفق باشم و در راه مقابله با كفر شهيد گردم و تمام جوان ها بايد درس اين راه را اميدوارم به آسانى و با نثار خون بپذيرند و به تمام جوان‌ها می‌گويم كه تنها راه رهايى و سعادت در اين راه است.

سلام بر اولين بنيانگذار اسلام تنها دين جاويد زمان.

سلام بر زنده كننده دين اسلام در مملكت اسلام ايران رهبر كبيرمان امام خمينى.

سلام بر تمام زحمتكشان و شهيدان اين راه.

سلام بر پدر و مادر عزيزم كه اين چنين فرزند براى مملكت و دين مبين اسلام پرورش داده‌اند.

اميدوارم پدرم و مادرم مرا به خاطر راهی كه در پيش دارم ببخشند. از برادران می‌خواهم در اين راه از هيچ كوششى فروگذار نباشند.

به اميد پيروزى حق بر كفر و باطل جهانى و تمام جهانخواران بزرگ. انشاءا…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×