تازه های خبر

وصیت نامه شهید «جعفر اسدیان»

مهر 16, 1402 ۰:۰۵ ق٫ظ 10

شهید «جعفر اسدیان» در وصیتنامه خود نوشت: پدرجانم، مبادا لحظه شنيدن خبر شهادتم به زانوهایت بزني كه خداي ناكرده اجرت پايمال شود و مورد شماتت قرار بگيري. مبادا با شدت گريه كني.

به گزارش حرف رک،شهید «جعفر اسدیان» بیست و سوم آبانماه 1342 در شهرستان مهاباد دیده به جهان گشود. پدرش اصغر کارگر بود و مادرش زهرا نام داشت. تا پایان دوره متوسطه درس خواند و دیپلم گرفت. سال 1364 ازدواج کرد و به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت سرانجام در یکم اردیبهشت 1365 در فاو عراق به فیض شهادت نائل آمد.

در ادامه وصیت نامه شهید بزرگوار را می خوانید:

‏بسم الله الرحمن الرحيم
خدايا تو را به زجرهاي پيامبر اسلام و به درددل حضرت علی  (ع) در دل شب و به سينه پر از درد حضرت زهرا(ع) و به سر بريده امام حسين(ع) قَسَمَت مي دهم كه از تمامی گناهانمان درگذري و پاكيزه و بدون حق الناس قبول مان كني زیرا طاقت آتش و غضب جهنم را نداريم .

امام عزيز، سلام ما را به آقا امام زمان(عج) برسان و برايمان از خداوند طلب بخشش و مغفرت كن و روز قيامت ما را نزد جدت رسول اكرم(ص) و امام حسين(ع) شفاعت كن. خداوند، از عمر ما بردارد و بر عمر شريف شما بيفزايد.

پدرجانم، مبادا لحظه شنيدن خبر شهادتم به زانوهایت بزني كه خداي ناكرده اجرت پايمال شود و مورد شماتت قرار بگيري. مبادا با شدت گريه كني. اگر دلت گرفت براي امام حسين و على اكبر و حضرت زينب(ع) گريه كن .

و تو اي خواهرم، آنان كه رفتند كار حسيني كردند و آنها كه ماندند بايد زينبي بمانند . خواهرانم از خداوند برايتان طلب موفقيت و توفيق و صبر و شكيبايي همانندحضرت زينب كبري(ع) را مي نمايم و از همه شما حلاليت مي خواهم.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×