اخبار استان - پیشخوان - خوی
توسط وزیر راه و شهرسازی:

پایانه مرزی رازی خوی به بهره‌برداری می‌رسد

خرداد 27, 1402 ۹:۲۹ ق٫ظ زمان مطالعه: 1 دقیقه 30

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان غربی از بهره‌برداری از پایانه مرزی رازی در سفر آینده وزیر راه و شهرسازی به استان خبر داد.

به گزارش حرف رک پیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان غربی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: عملیات ساخت طرح جامع پایانه مرزی رازی که در سال ۱۳۹۸ آغاز و بعد از سه سال به اتمام رسید.

 

وی افزود: این پایانه مرزی یکی از پروژه‌های فاخر آذربایجان غربی است که به دعوت مقام عالی استان و مجمع نمایندگان آذربایجان غربی در جریان سفر وزیر راه و شهرسازی به استان مورد بهره‌برداری رسمی قرار می‌گیرد.

آرامون با بیان اینکه پایانه مرزی رازی یکی از شکیل‌ترین مرزهای کشور است، افزود: در سال گذشته بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر از پایانه مرزی رازی تردد کرده‌اند که نشان‌دهنده افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خاطرنشان کرد: با افزایش ساعات کاری در پایانه مرزی رازی و ۲۴ ساعته شدن تردد در این مرز، مدت‌زمان تردد مسافر از بیش از سه ساعت به کمتر از ۱۵ دقیقه کاهش‌یافته و حتی باعث رضایت‌مندی دولت ترکیه نیز شده است که در آینده‌ای نه‌چندان دور هم فرایند ترانزیت و صادرات کالا نیز در این مرز ازسرگرفته خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×