مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی خبر داد:

پرداخت ۸۵۰میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت های مسکن ملی در آذربایجان غربی

مهر 5, 1402 ۱:۰۸ ب٫ظ 10

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۸۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های خدماتی در اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در سطح استان از محل منابع صندوق ملی مسکن در قالب یک سوم سهم وزارت راه و شهرسازی به شرکت‌های آب و فاضلاب و توزیع نیروی برق استان پرداخت می‌شود.

به گزارش حرف رک، در دیدار سید محسن حمزه‌لو مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام ۸۵۰میلیارد ریال برا توسعه زیرساخت های طرح نهضت ملی مسکن استان تخصیص یافت. از این میزان اعتبارات ۶۵۰ میلیارد ریال برای توسعه آب و فاضلاب و ۲۰۰ میلیارد ریال برای توسعه برق پروژه‌های نهضت ملی مسکن تخصیص یافته است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به شرایط قابل قبول و مناسب پروژه‌های نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی و اخذ رتبه برتر استان در طرحهای آماده سازی نهضت ملی مسکن، اعتبارات لازم برای توسعه خدمات زیربنایی تخصیص یافته است.

حمزه‌لو افزود: سهمیه استان آذربایجان غربی برای ساخت مسکن در طرح نهضت ملی ۲۰۳ هزار و ۹۲۹ واحد است.

روند اجرایی پروژه های نهضت ملی مسکن از جمله پروژه‌های آماده سازی، زیربنایی و روبنایی سایتهای نهضت ملی مسکن و تامین و تخصیص اعتبارات لازم در این حوزه ها از مسائل مورد توجه و حائز اهمیت بررسی شده در این دیدار بود.

همچنین پرداخت به موقع تسهیلات بانکی برای اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی مورد توجه و تاکید قرار گرفت.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×