اجتماعی - اقتصادی - ماکو

کارگران نقش اصلی را در تولید با کیفیت برعهده دارند

اردیبهشت 11, 1402 ۹:۱۱ ب٫ظ 40

به گزارش حرف رُک به نقل از مرزداران، حسین گروسی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در مصاحبه با خبرنگار مرزداران در خصوص روز کارگر در پاسخ به این سوال که با توجه به نام گزاری سال به نام مهار تورم و رشد تولید، کارگران چه نقشی در عملیاتی شدن آن دارند؟ گفت: ارتقای کیفیت تولید در تحقق رشد تولید و مهار تورم ضروری است و کارگران نقش اصلی را در تولید باکیفیت برعهده دارند.

وی افزود: عدم تولید باکیفیت موجب گرایش مصرف‌کنندگان به کالاهای خارجی می‌شود.

گروسی تصریح داشت: این منطقه نیازمند نیروهای ماهر و متخصص است و بسترهای اشتغال برای نیروهای کارآمد فراهم است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در کشور ما به‌کارگیری نیروی انسانی بر اساس تحصیل و تخصص صورت می‌گیرد؟ گفت: خیر، در کشور ما به‌کارگیری نیروی انسانی بر اساس تحصیل و تخصص صورت نمی‌گیرد و فرهنگ تحصیل برای تأمین نیروی انسانی و کار هنوز جا نیفتاده و بیشتر مردم برای استخدام‌های اداری تحصیل می‌کنند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با تأکید بر لزوم حذف موازی‌کاری‌ها در سیستم اداری، گفت: رویکرد این سازمان حذف تقابل و دوگانگی در امورات در راستای رضایتمندی مردم است.

وی در پاسخ به این سؤال که امروزه مشکلات و مسائل کارگران تبدیل به دل‌نگرانی بزرگ برای این قشر زحمت‌کش شده است در مسیر رفع این دل‌نگرانی‌ها چه اقداماتی باید کرد؟ اظهار داشت: صنعت روی دست کارگران می‌چرخد و این قشر نقش مؤثری در رشد تولیدات دارند؛ لذا این سازمان به جد پیگیری رفع مشکلات این قشر است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×