اخبار استان - میاندوآب

کارگران نقش مهمی در رشد تولید و تحقق شعار سال دارند

اردیبهشت 11, 1402 ۹:۳۶ ب٫ظ 40

به گزارش گروه اقتصادی حرف رک، حجت‌الاسلام‌والمسلمین جواد مجتهد شبستری در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به اهمیت مسئله کار و جایگاه کارگر در اسلام، اظهار کرد: مسئله کار و فعالیت و کارکردن در دین اسلام یک ارزش است و در روایت هم بر ارزش بودن کار و ضدارزش بودن بیکاری اشاره شده است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: وقتی اصل کار یک امر مقدس و ارزش به شمار می‌رود، کارگر یعنی کسی که فعالیت دارد به معنای عام نیز ارزشمند شده و دارای ارزش به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه کارگر نقش مهمی در اقتصاد دارد، گفت: کارگر با قدمی که در مسیر تولید و خدمت به جامعه برمی‌دارد، به اقتصاد جامعه و کشور کمک کرده و سبب رونق تولید می‌شود.

مجتهد شبستری با اشاره به اینکه کارگران به‌عنوان یکی از اقشاری هستند که در تحقق شعار سال نقش مهمی ایفا می‌کنند، تصریح کرد: تولید با تلاش کارگران می‌تواند ارتقا پیدا کند و نقش کارگران در این زمینه بسیار مهم است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: کارگران به‌عنوان اقشار زحمتکش جامعه همیشه پایبند به قوانین دینی و آرمان‌های انقلاب بوده و در کنار سایر اقشار در صحنه حاضر بوده‌اند و سند این ادعا نیز تقدیم هزاران شهید از قشر کارگر جامعه است.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×