» پیشخوان » ۱۸۰۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در دولت سیزدهم تکمیل شد
پیشخوان - گفتگو - میاندوآب - ورزش
معاون حقوقی و مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان:

۱۸۰۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در دولت سیزدهم تکمیل شد

اردیبهشت 31, 1402 60

معاون حقوقی و مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: با اقدامات و تلاش‌های صورت‌گرفته توانسته‌ایم تاکنون یک هزار و 800 پروژه ورزشی نیمه‌تمام مانده از سال‌های گذشته را در دولت سیزدهم تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.

به گزارش حرف رک، میرهادی قره سید رومیانی در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد: در زمان شروع دولت سیزدهم، در سطح کشور حدود چهارهزار و 800 پروژه ورزشی نیمه‌تمام یا در دست اجرا وجود داشت.

معاون حقوقی و مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان افزود: بر اساس برآوردهای سال گذشته این تعداد پروژه ورزشی برای تکمیل و بهره‌برداری نیاز به 52 هزار میلیارد تومان اعتبار داشتند که حدود 30 هزار میلیارد تومان آن مربوط به پروژه‌های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و حدود 20 هزار میلیارد تومان آن نیز مجموعه‌های فنی ادارات کل استان‌ها بود.

وی گفت: با اقدامات و تلاش‌های صورت‌گرفته توانسته‌ایم تاکنون یک هزار و 800 پروژه ورزشی نیمه‌تمام مانده از سال‌های گذشته را در دولت سیزدهم تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.

قره سید رومیانی تصریح کرد: با توجه ویژه دولت و بودجه‌ای که امسال ابلاغ شد، امیدواریم جهش خوبی را در این حوزه داشته و امسال شاهد اتمام پروژه‌های با پیشرفت 80 درصد و بالاتر باشیم.

معاون حقوقی و مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان هم چنین در مورد آخرین استادیوم آزادی میاندوآب نیز گفت: در این زمینه نیز اقدامات خوبی انجام‌گرفته و باتوجه‌به پیگیری که از مرکز داشتیم، معاون فنی و عمرانی شرکت توسعه این قول را دادند که تا دو ماه آینده این پروژه به اتمام برسد.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×