» اخبار استان » میاندوآب » ۲۲ بهمن؛ اثبات اقتدار ایران و انقلاب اسلامی
میاندوآب - یادداشت

۲۲ بهمن؛ اثبات اقتدار ایران و انقلاب اسلامی

بهمن 22, 1402 30

اقتدار و استقلال از پیام‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن است که مردم ایران با حضور باشکوه و پرشور خود، به دنیا می‌گویند که ایران اسلامی یک کشور قدرتمند و مستقل است که از حقوق خود دفاع می‌کند.

۲۲ بهمن‌ماه، روزی است که ملت ایران با انقلاب اسلامی، تاریخ خود را تغییر داد، روزی که طاغوت را سرنگون کرد و نظام جمهوری اسلامی را بنیان نهاد، روزی که اسلام را به‌عنوان الگوی حکومت و زندگی انتخاب کرد، روزی که برای همیشه در قلب و ذهن مردم جاودانه شد.

۲۲ بهمن‌ماه، روزی است که ملت ایران با حضور پرشور و گسترده در خیابان‌ها، از انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن حمایت می‌کنند، روزی که ملت ایران با صدای بلند و روشن، به دشمنان داخلی و خارجی می‌گویند که همچنان پشتیبان رهبری و ولایت‌فقیه هستند.

شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نه‌تنها یک وظیفه شرعی و اخلاقی است، بلکه یک افتخار و امتنان نیز محسوب می‌شود.

با حضور گسترده در این راهپیمایی، ما نشان می‌دهیم که همچنان به انقلاب و آرمان‌های آن پایبند هستیم، ما نشان می‌دهیم که همچنان به رهبری و ولایت‌فقیه اعتقاد داریم و ما نشان می‌دهیم که همچنان به اسلام و قرآن و اهل‌بیت (ع) عشق می‌ورزیم.

شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، یک پیام قوی به دشمنان است؛ پیامی که می‌گوید ما ملتی هستیم که از خون شهدا و از ایران اسلامی دفاع می‌کنیم، پیامی که می‌گوید ما ملتی هستیم که از تحریم‌ها و تهدیدها و توطئه‌ها نمی‌ترسیم، پیامی که می‌گوید ما ملتی هستیم که برای حفظ استقلال و آزادی و کرامت خود، هیچ تنازلی نمی‌کنیم، پیامی که به دشمنان می‌گوید ما ملت امام حسینیم.

از دیگر پیام‌های مهم و مؤثری که حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌توان به پیام اتحاد و همبستگی مردم ایران اسلامی اشاره کرد.

مردم ایران با تفاوت‌های قومی، زبانی، مذهبی و سیاسی، در کنار هم به راهپیمایی می‌روند و نشان می‌دهند که در برابر دشمنان یک‌دست و یک‌رنگ هستند و این پیام به دشمنان می‌رساند که ملت ایران با وجود اختلافات و مشکلات، همواره در کنار هم و در کنار نظام ایستاده‌اند و هرگز از انقلاب و آرمان‌های آن دست نمی‌کشند.

پیام اقتدار و استقلال دیگر پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن است که مردم ایران با حضور باشکوه و پرشور خود، به دنیا می‌گویند که ایران اسلامی یک کشور قدرتمند و مستقل است که از حقوق خود دفاع می‌کند و به هیچ کشور و قدرتی وابسته نیست، این پیام به دشمنان می‌رساند که ملت ایران از تحریم‌ها، تهدیدها و توطئه‌ها نمی‌ترسند و برای حفظ کرامت و منافع خود، هیچ تنازلی نمی‌کنند.

پیام مشارکت و مسئولیت‌پذیری را می‌توان دیگر پیام حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دانست که مردم ایران با حضور فعال و هوشمندانه خود، به مسئولان نظام نشان می‌دهند که آنها را نظارت می‌کنند و از عملکرد آنها سؤال می‌کنند.

این پیام به مسئولان می‌رساند که مردم ایران از حقوق و وظایف خود آگاه هستند و از آنها انتظار دارند که به مشکلات و نیازهای مردم پاسخگو باشند و به عدالت، شفافیت و اصلاحات اهتمام جدی داشته باشند.

شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، یک مظهر از همبستگی و اتحاد ملی است، مظهری که نشان می‌دهد ما ملتی هستیم که در برابر چالش‌ها و مشکلات، دست در دست هم می‌دهیم، مظهری که نشان می‌دهد ما ملتی هستیم که در برابر دشمنان، یک‌صدا و یک‌رنگ هستیم، مظهری که نشان می‌دهد ما ملتی هستیم که در برابر مصالح و مسائل کشور، یک نظر و یک قلب هستیم.

از سوی دیگر امسال شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، یک مقدمه برای شرکت در انتخابات است، انتخاباتی که در ۱۱ اسفندماه برگزار می‌شود و نقش مهمی در تعیین سرنوشت کشور و نظام دارد. انتخاباتی که باید با انتخاب نمایندگان شایسته و متعهد، به نظام و انقلاب خدمت کنیم.

بنابراین، دعوت می‌کنیم همه شما عزیزان که از انقلاب و نظام و رهبری حمایت می‌کنید، در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پرشور و پرشکوه خود، به دشمنان نشان دهید که ما ملتی هستیم که هرگز از انقلاب و آرمان‌های آن دست نمی‌کشیم، به دشمنان نشان دهید که ما ملتی هستیم که هرگز از رهبری و ولایت‌فقیه جدا نمی‌شویم، به دشمنان نشان دهید که ما ملتی هستیم که هرگز از اسلام و قرآن و اهل‌بیت (ع) دور نمی‌شویم.

میثم پاراو

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×