تیتر یک - میاندوآب

۳۲ اداره در میاندوآب اخطار قطع برق دریافت کردند

تیر 4, 1402 ۹:۱۴ ق٫ظ 20

رئیس اداره برق میاندوآب گفت: بعد از رصد آنلاین، اخطاریه قطع برق برای ۳۲ دستگاه دولتی در میاندوآب صادر شده است.

به گزارش حرف رک، خلیل خیری در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر با تأکید بر همکاری مردم و دستگاه‌های اجرایی در رعایت مدیریت مصرف برق، اظهار کرد: رعایت مدیریت مصرف برق یک امر ضروری است و از همه مردم و دستگاه‌های اجرایی در این زمینه درخواست همکاری داریم.

رئیس اداره برق میاندوآب با اشاره به رصد کامل وضعیت مصرف برق در همه بخش‌های شهرستان، افزود: در این زمینه مصرف برق در تمام ادارات دولتی به‌صورت آنلاین پایش و رصد می‌شود.

وی با اشاره به صدور اخطاریه قطع برق برای ۳۲ دستگاه دولتی در میاندوآب، گفت: در این زمینه نیز در روزهای گذشته برق ۱۴ اداره پرمصرف دولتی در میاندوآب قطع شد.

خیری تصریح کرد: همه بخش‌های اداری که نسبت به رعایت مدیریت مصرف برق در ایام اوج بار بی‌توجه باشند با قطع برق روبرو خواهند شد و تنها در صورتی وصل مجدد برق خواهد شد که بالاترین مقام مسئول تعهد رعایت مصرف را بدهد.

رئیس اداره برق میاندوآب با اشاره به ابلاغ مصوبه هیئت وزیران مبنی بر لزوم کاهش مصرف برق ادارات و دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: بر اساس مصوبه هیئت دولت بخش اداری موظف به کاهش مصرف برق حداقل ۳۰ درصدی در ساعت اداری و حداقل ۶۰ درصد کاهش مصرف در ساعت غیراداری بوده و رعایت آن توسط همه دستگاه‌های اجرایی، ادارات، بانک‌ها و نهادهای عمومی غیردولتی الزامی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×