اجتماعی - پیشخوان - میاندوآب
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب:

۶ سری جهیزیه به نوعروسان در میاندوآب اهدا شد

دی 16, 1402 ۹:۰۰ ق٫ظ 10

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب گفت: به مناسبت هفته زن، شش سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب اهدا شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «حرف رک»، سرمست چوپان‌نژاد در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، اظهار کرد: در راستای کمک به امر ازدواج جوانان و به مناسبت هفته زن، 6 سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب اهدا شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب افزود: این جهیزیه‌های اهدایی متشکل از پنج قلم کالا شامل تلویزیون، یخچال، جاروبرقی، اجاق‌گاز و لباسشویی بودند که برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب تدارک و به آنها اهدا شد.

وی با بیان اینکه ارزش هر کدام از این جهیزیه‌ها ۹۰۰ میلیون ریال است، افزود: در مجموع برای تهیه این جهیزیه‌ها پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از محل منابع امدادی هزینه شده است.

چوپان‌نژاد با اشاره به اهدای ۲۲ مورد هدیه دامادی به مددجویان تحت پوشش از ابتدای امسال، تصریح کرد: هم چنین از ابتدای امسال ۹۱ سری جهیزیه توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) به زوج‌های جوان تحت پوشش این نهاد اهدا شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب با اشاره به تدارک بسته‌های معیشتی برای مددجویان، افزود: علاوه بر اهدای جهیزیه، در مناسبت‌های خاص نیز اقلام و بسته‌هایی برای مددجویان تحت پوشش تدارک‌دیده‌شده و بین خانواده‌های مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب توزیع می‌شود.

وی ضمن تقدیر از ستاد خیرین و کمک‌های مردمی به این نهاد، اظهار کرد: خیرین نیکوکار میاندوآب همواره یار و مددکار ما بوده و هستند در راستای رفع نیازهای محرومان و اقدامات خداپسندانه قدم برداشته‌اند و امیدواریم همیشه یارویاور ما باشند.

گفتنی است؛ نهادهایی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی با پیروزی انقلاب اسلامی تأسیس و دستگیری از نیازمندان و محرومان جامعه را در بخش‌هایی عهده‌دار شدند و در این میان به‌تنهایی و یا با همکاری سایر نهادها از جمله سپاه، بسیج، خیرین و مردم به یاری محرومان جامعه می‌شتابند که از آن جمله می‌توان به اهدای جهیزیه، ساخت مسکن و تهیه اقلام موردنیاز اشاره کرد.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×