اجتماعی - اخبار استان - پیشخوان - تازه های خبر

5 هزار حلقه لاستیک قاچاق در سردشت کشف و ضبط شد

خرداد 20, 1402 ۶:۲۱ ب٫ظ 40

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی از کشف بیش از پنج هزار حلقه لاستیک قاچاق به ارزش تقریبی 100 میلیارد ریال در شهرستان سردشت، خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری حرف رک، رحیم جهان‌‌بخش در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر قاچاق و ورود غیرقانونی محموله بزرگ لاستیک به کشور در پوشش سهمیه یکی از شرکت‌های تعاونی مرزنشینان توسط شخصی به هویت معلوم، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی انتظامی استان و انتظامی شهرستان سردشت قرار گرفت .

وی عنوان کرد: مأموران با اشراف اطلاعاتی و هماهنگی قضائی متهم را شناسایی و در بازرسی از انبار وی در تهران، پنج هزار و 668 حلقه لاستیک به‌صورت قاچاق و فاقد هرگونه مدارک قانونی کشف کردند.

فرمانده  انتظامی استان با اشاره به اینکه در این راستا یک متهم دستگیر شد، گفت: با هماهنگی قضائی تمامی لاستیک‌ها توقیف و به همراه متهم به مقر پلیس انتقال یافتند.

وی در ادامه اظهار کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 100 میلیارد ریال برآورد و متهم  دستگیر شده به برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

جهان‌بخش در پایان از مردم خواست در افزایش امنیت اجتماعی بیش‌ازپیش با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×