» اقتصادی » 8 طرح کشاورزی در میاندوآب به بهره‌برداری می‌رسد
اقتصادی - پیشخوان - میاندوآب
همزمان با هفته جهاد کشاورزی؛

8 طرح کشاورزی در میاندوآب به بهره‌برداری می‌رسد

خرداد 21, 1402 70

مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: هم‌زمان با هفته جهاد کشاورزی، هشت طرح آب‌وخاک با اعتبار بالغ بر ۱۳.۵ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش حرف رک، رضا مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی، اظهار کرد: از ۲۱ تا ۲۷ خردادماه به نام «هفته جهاد کشاورزی» نام‌گذاری شده که در این راستا امسال برنامه‌های متنوعی با شعار “جهاد کشاورزی، امنیت غذایی، گشایش در سفره مردم ” در میاندوآب اجرا می‌شود.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب افزود: امسال به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در این شهرستان، هشت طرح اجرای سیستم‌های نوین آبیاری، با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: ۸۵ درصد اعتبار لازم برای اجرای این پروژه‌ها از محل اعتبارات بلاعوض دولتی به مبلغ ۹۶۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

مقدم تصریح کرد: این هشت پروژه در مجموع به مساحت ۲۶ هکتار در اراضی کشاورزی روستاهای منصور کندی، سرچنار، سبزی، حاصل قوبی امیرآباد، حاصل قوبی افشار، شین‌آباد و قجلو اجرا شده و با آغاز بهره‌برداری از این طرح‌ها برای ۱۷ نفر، اشتغال پایدار فراهم می‌شود.

معاون رئیس سازمان و مدیرجهاد کشاورزی میاندوآب افزود: برگزاری آیین گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی و تجلیل از کشاورزان نمونه، خلاق و نوآور، تشکیل میز خدمت، تهیه سیمای کشاورزی و بروشور دستاوردها، خدمات و عملکرد جهاد کشاورزی، غبارروبی مزار شهداء، دیدار با امام‌جمعه، فرماندار و خانواده‌های معظم شهدای از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در این شهرستان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×